100% Whey Gold Sstandard + Micronized Creatine Powder + SHAKER - Optimum Nutrition 100% Whey Gold Sstandard + Micronized Creatine Powder + SHAKER - Optimum Nutrition

100% Whey Gold Sstandard + Micronized Creatine Powder + SHAKER - Optimum Nutrition

Cenník

Variant Príchuť Balenie Cena Dostupnosť
Vanilková zmrzlina 2270g + 317g + Shaker
59,90 € / Dočasne vypredané
Vanilková zmrzlina 2270g + 317g + Shaker 59,90 € s DPH Dočasne vypredané
Biela čokoláda & Jahody 2270g + 317g + Shaker
59,90 € / Dočasne vypredané
Biela čokoláda & Jahody 2270g + 317g + Shaker 59,90 € s DPH Dočasne vypredané
Čokoláda 2270g + 317g + Shaker
59,90 € / Dočasne vypredané
Čokoláda 2270g + 317g + Shaker 59,90 € s DPH Dočasne vypredané

Popis produktu

Najnovšia generácia najpredávanejšieho proteínu na svete. 100% Whey Gold Standard je vynikajúca zmes srvátkového izolátu (hlavná zložka), srvátkového koncentrátu a hydrolyzovaného izolátu. Obsahuje vysoké množstvo antikatabolických reťazcov aminokyselín. Tieto aminokyseliny sú vynikajúcim zdrojom výživy svalov, ktoré sú vyčerpané intenzívnym tréningom. Sú rýchlo využívané svalovými bunkami po namáhavom cvičení a sú dôležitou súčasťou účinnej diéty. 100% Whey Gold Standard obsahuje patentovanú zmes enzýmov, ktoré urýchlia vstrebávanie a zvýšia využiteľnosť. Whey Gold Standard sa vyznačuje výbornou rozpustnosťou a vysokým obsahom BCAA a glutamínu.

V jednej dávke obsahuje vyše 4,8 gramov glutamínu a 5,5 gramov BCAA. Je instantizovaný a teda sa ľahko rozpustný. Pomocou 100% Whey Gold Standard získate efektívne svalovú hmotu, či už chcete nabrať objem, alebo sa eliminovať prebytočný tuk. Tento proteínový doplnok výživy je alternatívnym zdrojom proteínu, ktorý inak získavate z potravín, avšak často nie v dostatočnom množstve. Je vhodný pre univerzálne užívanie pri akejkoľvek športovej záťaži, najmä pri intenzívnom silovom tréningu. Ideálny pre doplnenie dennej dávky bielkovín pri aktívnom životnom štýle, ktorý kladie dôraz na zrýchlenú regeneráciu svalov.


Nutričné hodnoty:

1 dávka (30,4 g)% ODD*
Kalórie111 kcal**
Bielkoviny24 g**
Sacharidy1,6 g**
z toho cukry1,2 g**
Tuky1,1 g**
z toho nasýtené0,6 g**
Sodík75 g**
Vápnik141 mg**

*odporúčaná denná dávka
**denná dávka nie je stanovená


Dávkovanie:

Pridajte do mixéru, shakeru, poháru jednu kopcovitú odmerku (31 g) 100% Whey Gold Standard a dolejte 180 – 240 ml vody, alebo vaším obľúbeným nápojom a mixujte, shakujte, miešajte po dobu 30 sekúnd, kým sa prášok nerozpustí. Užite ráno alebo 30 minút pred tréningom. Taktiež môžete užiť nápoj hneď po tréningu pre zlepšenie regenerácie.


Zloženie:

Zmes bielkovín (srvátkový izolát * [obsahuje emulgátor: sójový lecitín], srvátkový koncentrát *, srvátkové peptidy *), arómy, (acesulfam draselný, sukralóza, enzýmový komplex (amyláza, proteáza, celuláza, beta-D-galaktozidáza, lipáza).


OPTIMUM NUTRITION MICRONIZED CREATINE POWDER 317 G

Každá dávka obsahuje 3,6 g čistého kreatín monohydrátu. Je mikronizovaný, čo zaručuje perfektnú rozpustnosť vo vode alebo v inom nápoji. Micronized Creatine Powder je bez chuti, bez zápachu, je kryštalický a čistý – vlastnosti, ktoré sú zrejmé od chvíle, kedy otvoríte tento jedinečný produkt.


Nutričné hodnoty:

1 dávka (5g)100g
mikronizovaný kreatín monohydrát5g100g

Dávkovanie:

Zmiešajte 5g s minimálne 500 vody alebo iného nápoja a užite do 15 minút. Užite 1x denne.


Zloženie:

kreatín monohydrát.


Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.