AlphaTech Powder (hydrolyzovaný lososový proteín) - Yamamoto AlphaTech Powder (hydrolyzovaný lososový proteín) - Yamamoto

AlphaTech Powder (hydrolyzovaný lososový proteín) - Yamamoto

Cenník

Variant Príchuť Balenie Cena Dostupnosť
Citrón 500g
33,90 € / Skladom
Citrón 500g 33,90 € s DPH Skladom

Popis produktu

AlphaTech Powder je hydrolyzovaný lososový proteín (ProGo®). Je to momentálne svetová špička s najrýchlejším vstrebávaním a najvyššou mierou bio dostupnosti.


Surovina ProGo® bola prvýkrát koncipovaná počas kozmonautického výskumu, aby astronautom poskytla živiny s absolútnou stráviteľnosťou a absorpciou (v priestore bez gravitácie sa ľudské telo dostáva do stavu nadmerného katabolizmu).

Hydrolyzovaný lososový proteín má jedinečné vlastnosti. Výskum ukázal, že má najvyššiu retenčnú kapacitu dusíka v porovnaní s akoukoľvek inou proteínovou formou. Má dokonca aj vysokú biologickú hodnotu. Tento výskum jasne ukazuje, ako sa hydrolyzovaný proteín, reprezentovaný mimoriadnou surovinou ProGo® vyznačuje vysokým výskytom peptidov s veľmi nízkou molekulovou hmotnosťou (50 % < 1 000 Da). Tieto peptidy sú úplne hypoalergénne a kompatibilné s ľudským organizmom.

Čím lepšia je kvalita biologickej hodnoty a zadržiavania dusíka v proteínovom zdroji, tým väčšia je odpoveď na syntézu proteínov. Revolučný doplnok so surovinou ProGo®, ktorá sa stala „super potravinou“ vytvorenou pre sovietskych astronautov a teraz je hlavným bielkovinovým doplnkom pre športovcov. Má výnimočné vlastnosti, pokiaľ ide o rýchlosť absorpcie, ale predovšetkým ide o zmes biologicky dostupných peptidov, so skutočnou a úplnou podporou na prevenciu a obmedzenie svalového katabolizmu pred, počas, ale aj po cvičení alebo športovom výkone.

Je to nový jedinečný produkt vyrobený z čerstvých morských zdrojov bielkovín (atlantického lososa) v modernom potravinársko-výrobnom zariadení. Enzymatický výrobný proces napodobňuje tráviacu sústavu organického života, čím sa získa jedinečný produkt skladajúci sa výhradne z prírodných aminokyselín, krátkych peptidov a stopových prvkov.

AlphaTech Powder má výnimočnú nutričnú hodnotu a obsahuje všetky zložky potrebné pre syntézu proteínov a podporu vitálnych metabolických funkcií. Výrobok má vyvážené zloženie aminokyselín, ktoré je tiež charakteristické pre ľudské tkanivá. Momentálne je to svetová špička s najrýchlejším vstrebávaním a najvyššou mierou bio dostupnosti.


Výhody:

  1. Až 90 g bielkovín v 100 g
  2. Vysoká biologicka dostupnosť
  3. Vyvíjaný pôvodne pre astronautov

Dávkovanie

Pridajte 2 odmerky (30 g) do 300-400 ml vody a užívajte najmenej 1x denne.

Odporúčané dávkovanie proteínov:

V deň tréningu : 2x denne a to ráno a po tréningu. V prípade nedostatku bielkovín (1,5g-2g/1kg hmotnosti) tretia dávka medzi jedlami.

V deň voľna: 2x denne a to ráno a kedykoľvek počas dňa medzi jedlami.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Lemon)30 g
Počet dávok v balení: (500 g)16
Hodnoty:v 100 gv 30 g
Energetická hodnota1 795 kJ/424 kcal538 kJ/127 kcal
Tuky< 0,5 g< 0,5 g
z toho nasýtené mastné kyseliny0,2 g0,1 g
Sacharidy6,9 g2,1 g
z toho cukry0,8 g0,3 g
Bielkoviny90 g27 g
Soľ2,5 g0,76 g
Aminokyselinový profil:v 100 g
Alanín8,3 g
Arginín7,2 g
Kyselina asparagová9,1 g
Cysteín0,4 g
Kyselina glutamová13,7 g
Glycín15,6 g
Histidín+Glutamín2,1 g
Izoleucín2,9 g
Leucín5,6 g
Lyzín6,8 g
Metionín2,5 g
Fenylalanín3,4 g
Prolín7,3 g
Serín+Asparagín4,9 g
Treonín+Citrulín3 g
Tryptofán0,5 g
Tyrozín2 g
Valín3,8 g

Zloženie

Lemon: Hydrolyzovaný lososový proteín (ProGo®), arómy, sladidlá: sukralóza.


Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Neodporúča sa pre tehotné ženy a deti, neužívajte produkt počas dlhšej doby bez súhlasu lekára. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.


Výrobca

IAF Network srl - Via Savella II Travesa, 43-25038 Rovato (BS), Made in Italy.


Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.