Antibakteriálny gél na ruky 3 x 120 ml. - CleanPlus Antibakteriálny gél na ruky 3 x 120 ml. - CleanPlus

Antibakteriálny gél na ruky 3 x 120 ml. - CleanPlus

Cenník

Variant Balenie Cena Dostupnosť
3 x 120ml.
15,90 € / Skladom
3 x 120ml. 15,90 € s DPH Skladom

Popis produktu

Antibakteriálny a antivírusový gél na ruky s obsahom alkoholu až 75%, ktorý ničí 99,9% baktérií a vírusov bez použitia vody, ktorý vďaka svojim vlastnostiam ničí všetky choroboplodné zárodky a dôkladne čistí pokožku.

Účinkuje v priebehu niekoľkých sekúnd proti baktériám, dodáva pokožke rúk čistotu a príjemnú vôňu. Je ideálny pre použitie na cestách, po použití verejných toaliet alebo pred jedlom.


Dezinfekčný gél na ruky s 75% obsahom alkoholu a citrusovou vôňou.


Návod na použitie:

Naneste malé množstvo produktu priamo na ruky a rozotierajte ho, kým nevyprchá.


Upozornenia:

Len na vonkajšie použitie. V prípade kontaktu s očami je potrebné ich vypláchnutie veľkým množstvom vody. Horľavý produkt. Nepoužívať na alergickú, či poškodenú pokožku.


Zloženie:

Alcohol (isopropyl), Voda, alkyl acrylates/c10-30 alky acrylate crosspolymer, triethanolamine, phenoxyethanol, propylene glycol, aróma, limonene, amyl cinnamal, linalool, citronellol, geraniol, citral, benzyl salicylate, benzyl alcohol, hydroxycitronellal, eugenol, butylphenyl, methylpropional, coumarin, alpha-isomethyl ionone.


Objem balenia: 3 x 120ml


Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.