Arginine Pro Kyowa Quality - Yamamoto Arginine Pro Kyowa Quality - Yamamoto

Arginine Pro Kyowa Quality - Yamamoto

Cenník

Variant Balenie Cena Dostupnosť
80 tbl.
9,90 € / Skladom
80 tbl. 9,90 € s DPH Skladom

Popis produktu

L-Arginín je neesenciálna aminokyselina, čo znamená, že za normálnych podmienok môže byť syntetizovaná v ľudskom tele. V prípade zlej výživy alebo náročnej fyzickej aktivity, telo nie je schopné produkovať dostatok arginínu, takže určité množstvo by malo byť konzumované prostredníctvom stravy alebo doplnkov.

Ako jediný prekurzor oxidu dusnatého (NO) a dôležitý prekurzor kreatínu, je arginín bežnou suplementáciou práve u športovcov a kulturistov. Arginine Pro je vhodný pre dospelých športovcov, ktorí cvičia s vysokou intenzitou.

Značka Kyowa Quality (KQ) je globálny líder s viac ako 60 ročnými skúsenosťami a povesťou prísneho zabezpečenia kvality vďaka svojej inovatívnej fermentačnej technológii. Kyowa® sa stal dôveryhodným priekopníkom v oblasti zdravotníctva. Kvalita je vždy na prvom mieste.


Výhody:

  1. Tabletový L-arginín
  2. Kyowa Quality®

Dávkovanie

Užívajte 2 tablety denne, zapite vodou alebo iným obľúbeným nápojom. Užívajte na prázdny žalúdok, 20-30 minút pred tréningom alebo pred spaním.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky:2 tbl.
Počet dávok v balení (80 tbl):40
Počet dávok v balení (240 tbl):120
L-arginín HCL2 000 mg

Zloženie

L-arginín HCL (KyowaQuality®), plnidlo: mikrokryštalická celulóza, kukuričný škrob, protihrudkujúce látky: mastenec, oxid kremičitý.


Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť užívané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Výrobca

IAF Network srl - Via Savella II Travesa, 43-25038 Rovato (BS), Made in Italy.

Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.