Zdravie a čas: ušetrí vám ich Zdravý Shake!

4. 10. 2017

Dnešná uponáhľaná doba nepraje nášmu zdraviu, ale ani nášmu času. Stále je ho málo. Ráno sa ponáhľame do práce, večer z nej, pomedzi to sa snažíme vybaviť všetko možné aj nemožné. Sme radi, že stíhame aj nejaký ten pohyb, či už v posilke alebo v lesíku za domom formou behu. Čo keby však existovala pomôcka, ktorá vám ušetrí čas a výrazne napomôže aj vášmu zdraviu?Kľúčom k zdraviu a vitalite je kolostrum a bielkoviny

Viete, čo je to kolostrum? Ide o tisícky rokov overený prostriedok k zvýšeniu imunity vášho tela. Už množstvo vedcov dokázalo, že kolostrum dokáže markantným spôsobom zvýšiť imunitu ľudského tela. A pýtate sa ako? Je to najmä tým, že ide o látku, ktorú cicavce vylučujú po dobu 72 hodín po pôrode (kolostrum do doplnkov výživy sa však získava do 12 hodín po pôrode). Jej úlohou je pripraviť mláďa (alebo dieťatko) na pohyb po svete, keď vyjde z bezpečia matkinho brucha.


Čo obsahuje kolostrum?

Snáď všetko dobré, čo len môže. :) Sú to najmä imunoglobulíny, cytokíny, vitamíny, minerálne látky, ale aj mnoho ďalšieho. Nečudo, že ide medzi ľuďmi o často používaný prípravok. Lenže, je relatívne drahé. Pri nákladoch, ktoré väčšina z nás na život má, každých ušetrených 10 Eur pomôže. Najlepšie by teda bolo, keby existoval produkt, ktorý obsahuje „z každého rožka troška“.

O famóznych účinkoch kolostra píše celý svet. Ak si chcete prečítať konkrétne vyjadrenia niekoľkých študovaných odborníkov, prečítajte si (v angličtine) ich názory tu.Keď potrebujete proteínový shake...

Je tu pre vás Zdravý Shake! Kombináciu, akú vám predstavíme teraz, zatiaľ nikto nikdy nevyrobil (a ani nevyrobí – je to patentované). Spojenie proteínového shakeu a kolostra prináša úľavu od nakupovania dvoch oddelených prípravkov a zároveň úľavu pre vaše zdravie. Toto spojenie vám totiž pomôže nielen v posilke, ale aj v bežnom živote.


Zdravý Shake: čo dobré v ňom nájdete?

Aby bol prípravok naozaj dobrý a kvalitný, musí obsahovať aj kvalitné súčasti. Nachádza sa tu preto komplex vitamínov, probiotiká, ale aj spomínané kolostrum. Stáva sa tak ideálnym spoločníkom pre vaše raňajky alebo desiatu. Pozor, pozor: nenájdete tu žiadne rafinované cukry. Dvorným sladidlom zdravého shakeu sa stala sukralóza v prášku – zdravý „osladzovač“ života.

Dobré je aj to, že na výber máte dva varianty – prvú, miernejšiu s názvom George (pre všetkých, ktorí si chcú udržať pevné zdravie) a Sport (pre športovcov so zvýšeným obsahom bielkovín).
Prečo by ste si mali vybrať Zdravý Shake?

Ako sme už spomínali, ide o patentovanú technológiu spojenia kolostra a proteínového shakeu. Keď sú tieto dve súčasti v jednom celku, dokopy tvoria doslova harmonizačný nástroj pre telo. Okrem toho, že prispievajú k zvýšeniu imunity a zlepšeniu metabolizmu, predĺžia aj vaše výkonnostné tréningy.

Starajú sa aj o normálnu látkovú premenu homocysteínu (organická zlúčenina – jedna zo základných stavebných jednotiek bielkovín). Tento zdravý doplnok výživy okrem toho pomáha aj rýchlejšie odbúravať svalový odpad a zlepšuje aj regeneráciu svalov po výkone.


Akými látkami pomáha Zdravý Shake?

Vitamíny od výmyslu sveta, ako C, D, E a iné, niacín, biotín, kyselina pantoténová a listová sa dokopy postarajú o správne fungovanie vášho organizmu. Okrem toho tu nájdete aj minerály ako horčík, fosfor, draslík a sodík, ale aj množstvo bielkovín a laktózu. Je tu aj srvátka, ktorá je nízkokalorická a výživná. Aminokyselina tryptofán je jej súčasťou, pôsobí pritom proti stresu.


A kde ho kúpiť?

Najlepšie na tom je, že Zdravý Shake máte na dosah ruky – stačí chytiť do ruky váš smartfón a objednávka je už otázkou pár sekúnd. Tak čo, ste pripravení na dokonalo funkčný doplnok výživy aj vy? :)

Predchádzajúci článok Následujúci článok