Body Trim Pyruvate - Self OmniNutrition Body Trim Pyruvate - Self OmniNutrition

Body Trim Pyruvate - Self OmniNutrition

Cenník

Variant Balenie Cena Dostupnosť
300 tbl
23,20 € / Predaj ukončený
300 tbl 23,20 € s DPH Predaj ukončený

Popis produktu

  • Zvyšuje objem spaľovania tukov
  • Zvyšuje aeróbnu schopnosť a vytrvalosť
  • Energia počas nízko sacharidovej diéty

Pyruvát poskytuje rovnaký typ energie ako sacharidy, ale bez zvýšenia hladiny cukru v krvi. Umožní vám získať energiu a tvrdo trénovať bez toho, aby bolo obmedzené spaľovanie tukov. Týmto spôsobom pyruvát pomáha k zvýšeniu celkového spaľovania tukov. Kalcium pyruvát použijete ako spôsob získať efektívnu energiu pre svaly, bez nadmerného konzumovania sacharidov. To znamená, že môžete trénovať tvrdšie a pritom spáliť viac tuku.


Nutričné hodnoty na 5 g % ODD* na 100 g % ODD*
Energetická hodnota 0kcal=0kJ 0 % 0kcal=0kJ 0 %
Kalcium Pyruvát (65 % Pyruvát) 5 g ** 100 g **

Percento denných hodnôt založených na príjme 2000 kcal alebo 8400 kJ. Vaše hodnoty môžu byť vyššie alebo nižšie v závislosti od vašej potreby kalórií.** Percento denných hodnôt nie je stanovené.


Ďalšie zložky:

Kalcium Pyruvát (65 % Pyruvát)


Odporúčané dávkovanie:

5 g (1 odmerku) zmiešajte v 100 ml vody.


Upozornenie:

Nevhodné počas tehotenstva a dojčenia. V prípade výskytu nežiaducich účinkov je potrebné prestať používať produkt a poradiť sa s lekárom. Nie je určené osobám do 18 rokov. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uchovávať mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Obsahuje zdroj fenylalanínu. Produkt vyrobený v prevádzke, kde sa spracováva sója, vajcia, obilniny, arašidy a orechy.


Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.