ChocoNut - Czech Virus ChocoNut - Czech Virus

ChocoNut - Czech Virus

Cenník

Variant Balenie Cena Dostupnosť
200g
7,90 € / Skladom
200g 7,90 € s DPH Skladom

Popis produktu

ChocoNut je náš najnovší počin v ponuke orechových krémov. S orechovými krémy máme bohaté skúsenosti a uviedli sme na trh špičkové a originálne produkty, ktoré si obľúbila celá SR (napríklad Proteinela - prvá a jediná originálna Proteinela na trhu, navyše len z kvalitných a poctivých surovín bez palmového oleja a maltiolu). ChocoNut nasleduje naše ostatné orechové produkty použitím kvalitných surovín, pri tvorení sme však vzali do úvahy aj novo získané skúsenosti z výroby pri práci s čakankovou vlákninou. Tú sme použili do našich proteínových tyčiniek (Coconela Protein Bar, Caramela Protein Bar, Coffeenela Protein Bar) a teraz aj do nového krému ChocoNut. Ide o produkt s textúrou podobnejšou obľúbenej lieskovoorieškovej nátierke a je teda veľmi vhodný na použitie na pečivo, na palacinky, do jogurtov alebo tvarohov a ďalších podobných dobrôt. Ak uprednostňujete produkt, ktorý založený iba na oleji a bielom cukre, ChocoNut je správna voľba! Textúra je závislá na okolitej teplote, z chladničky bude produkt pomerne tuhý, v teple zase viac tekutý. Toto je spôsobené použitím BIO panenského kokosového oleja a čakankové vlákniny.


Výhody produktu ChocoNut oproti obľúbenej lieskovoorieškovej nátierke:

  • Vysoký obsah orechov (Lieskové oriešky, arašidy * - celkom 38%)
  • Bez pridaného cukru či palmového oleja
  • Výborné nutričné hodnoty, unikátne zloženie s čakankový vlákninou
  • Vyrobené v Brne, naša originálna receptúra

CHOCONUT / Výroba a látky:

Náš produkt pochádza z Brna, Českej Republiky, kde je vyrábaný pod prísnymi kritériami kvality. Arašidy a lieskové orechy sú dodávané každý týždeň čerstvé pre zaručenie maximálnej čerstvosti a chuti.


CHOCONUT | Látky pod drobnohľadom:

BIO panenský kokosový olej (21%) je lisovaný za studena z dužiny zrelých kokosov, pestovaných v ekologickom poľnohospodárstve. Celý proces výroby trvá len niekoľko málo hodín, aby si olej zachoval svoju výbornú kvalitu. Nie sú doň pridávané žiadne konzervačné látky ani farbivá, je neparfumovaný, nerafinovaný a nedehydrovaný.

Lieskové orechy (19%) sú dobrým zdrojom tukov, proteínov, vitamínu B1, B6 a minerálov (hlavne vápnika, fosforu, horčíka a mangánu).

Arašidy (19%) sú prírodným zdrojom bielkovín a nenasýtených mastných tukov.

Srvátkový koncentrát (15%) je rýchlo stráviteľný zdroj bielkovín s vysokou biologickou hodnotou. Obsahuje všetky dôležité aminokyseliny, je bohatý na BCAA (vetvené aminokyseliny: leucín, izoleucín, valín).

Rastlinná vláknina (čakanka, 15%) má výborné vlastnosti a zároveň dobre chutí. Poskytuje tiež výborné nutričné hodnoty, vysoký obsah vlákniny a minimum sacharidov.

Prírodné kakao so zníženým obsahom tuku (8%) je vyrobené len lisovaním kakaových bôbov bez použitia chemikálií. Neobsahuje žiadny pridaný cukor a zachováva si všetky vlastnosti prírodného kakaa.


Ďalšie použité látky:

Aróma, Slnečnicový lecitín, Sukralóza


Nutričné hodnoty:

Hodnoty v 100g% RP*
Kalorie570,728%
kJ2384,8828%
Tuk46 g66%
- z toho nasytený21,4 g107%
Soľ<0,1 g2%
Sacharidy10,2 g4%
- z toho cukry2,5 g3%
Vláknina19,3 g-
Bielkoviny22 g44%

Zloženie:

Zloženie v 100g: BIO panenský kokosový olej 21%, Lieskový orech 19%, Arašidy 19%, Srvátkový koncentrát 15%, Rastlinná vláknina (čakanka) 15%, Prírodné kakao so zníženým obsahom tuku 8%, aróma, slnečnicový lecitín, sukralóza

Alergény: mliečna bielkovina, laktóza (zo srvátkového proteínu), lieskový orech, arašidy, kokos


Odporúčané dávkovanie:

Konzumácia krému ChocoNut závisí na Vašich potrebách a jedálnička. Neodporúčame konzumovať viac ako 100 gramov za deň!


Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.