Coffeenela - Czech Virus Coffeenela - Czech Virus

Coffeenela - Czech Virus

Cenník

Variant Balenie Cena Dostupnosť
500g
14,90 € / Skladom
500g 14,90 € s DPH Skladom

Popis produktu

Coffeenela je výborný zdroj kvalitných živín, hlavne bielkovín a nenasýtených tukov s minimom sacharidov. Vďaka vysokému obsahu bielkovín pomáha k udržaniu a rastu svalovej hmoty. Je vhodná ako prídavok do proteínového nápoja, palaciniek alebo len tak na lyžičku. V produkte nájdete okrem lieskových orieškov tiež srvátkový izolát (CFM, UltraWhey 90 instant), bielu belgickú čokoládu a čerstvo mletú kávu.

Lieskové orechy sú pražené horúcim vzduchom pri nízkej teplote. Obsahujú všetky základné živiny. Hlavnou výhodou je nízky obsah sacharidov a vysoký obsah nenasýtených tukov. Srvátkový izolát UltraWhey 90 instant (CFM) je vyrobený najšetrnejší metódou, spracovaný úplne bez chémie a obsahuje vysoké množstvo bielkovín s minimom sacharidov a tukov. Biela belgická čokoláda poteší každého milovníka čokolády vďaka svojej jemnej aróme a sladkej chuti. Káva patrí medzi najznámejšie stimulanty na svete.


Výhody:

  • Najkvalitnejšie dostupné suroviny
  • Bez pridaného cukru či palmového oleja
  • Jemná chuť
  • Vyrobené v Brne

Dávkovanie:

Podľa chuti do proteínového nápoja, palaciniek, ako nátierka.


Tabuľka nutričných hodnôt:

Nutričné hodnoty:v 100 g
Kalórie640 kcal/2051 kJ
Tuk56,1 g
z toho nasýtený11,9 g
Soľ<0,1 g
Sacharidy8,65 g
z toho cukry7 g
Vláknina6,4 g
Bielkoviny20,7 g

Zloženie:

Lieskové orechy 79 %, srvátkový izolát instantný (CFM, Ultra Whey 90) 10 %, biela belgická čokoláda (cukor, kakaová hmota, sušené mlieko, sójový lecitín) 10 %, káva (čerstvo mletá) 1 %.


Informácie pre alergikov:

Obsahuje lieskový orech, sójový lecitín, mlieko (z izolátu) a laktózu (0,2 %).


Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.