Collagen - Descanti Collagen - Descanti

Collagen - Descanti

Cenník

Variant Balenie Cena Dostupnosť
120 tbl
15,90 € / Skladom
120 tbl 15,90 € s DPH Skladom

Popis produktu

Kolagén je najkomplexnejší proteín, aký sa v tele nachádza. Nájdete ho v kostiach, svaloch, pokožke, v cievach, v zažívacom systéme aj v šľachách. Je zároveň zodpovedný za silu a elasticitu pokožky. Telo s pribúdajúcim vekom jeho tvorbu spomalí. Práve kvôli chýbajúcemu kolagénu na tele pribúdajú známky starnutia. Sem patria vrásky, ovisnutá koža, či bolesti kĺbov.

Kolagén znižuje riziko rôznych kĺbových ochorení (nielen) v staršom veku. Posledné štúdie navyše zistili, že kolagén je účinný aj v boji proti osteoartróze a ostatným kĺbovým ochoreniam. Zlepší sa aj vytrvalosť v rámci chôdze, behu, prípadne chôdze po schodoch.

Kolagén je super aj pre zažívanie. Upokojuje totiž sliznicu čreva, hojenie bunkovej steny a pomáha vytvárať aj ochranný povlak.

Kolagén urýchľuje hojenie rán a spevňuje. Hojenie rán môže byť pre telo náročný proces. Vďaka účinkom kolagénu si ho však vie zrýchliť a zefektívniť. Kolagén je tak mocný proteín, že aj hojenie rán je preňho hračkou. Zároveň sa postará aj o spevnenie pokožky, nechtov a zubov. Toto všetko má súvis, priamo či nepriamo, s cvičením.


Výhody:

  • Až 1 g kolagénu v každej dávke (2 kaps.)
  • Balenie vystačí približne na 2 mesiace

Dávkovanie:

Ako výživový doplnok užívajte 2 kapsule dvakrát denne medzi jedlami. V tréningových dňoch užite druhú dávku 30-45 minút pred alebo bezprostredne po cvičení.


Tabuľka nutričných hodnôt:

Veľkosť jednej dávky:2 kaps.
Počet dávok v balení: (120 kaps.)60
Kolagén1 000 mg

Zloženie:

Hydrolyzovaný hovädzí kolagén, obal kapsuly (želatína, farba (oxid titaničitý)), objemové činidlo (celulóza), protispekavé látky (horčíkové soli mastných kyselín, oxid kremičitý).


Informácie pre alergikov:

Vyrobené v zariadení, ktoré používa mlieko, sóju, vajcia a orechy.


Upozornenie:

Výživové doplnky nenahrádzajú vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Nepresahujte odporúčané dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Dózu skladujte tesne uzatvorenú medzi 5-30 °C. Uchovávajte mimo dosahu priameho tepla, vlhkosti a slnečného žiarenia. Výrobok neuchovávajte viac ako 6 mesiacov po otvorení.


Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.