Crazy 8 - Swedish Supplements Crazy 8 - Swedish Supplements

Crazy 8 - Swedish Supplements

Cenník

Variant Príchuť Balenie Cena Dostupnosť
Pineapple Passion 260g
26,90 € / Skladom
Pineapple Passion 260g 26,90 € s DPH Skladom
Mango Peach 260g
26,90 € / Skladom
Mango Peach 260g 26,90 € s DPH Skladom
Blue Ice Rocket 260g
26,90 € / Skladom
Blue Ice Rocket 260g 26,90 € s DPH Skladom

Popis produktu

S Crazy 8 prichádza nová generácia predtréningových produktov! Intenzívna a trvalá energia, túžba poraziť hmotnosť, vysoká dávka stimulantov.


Crazy 8 predstavuje novú éru v produktovom segmente predtréningoviek. Obsahuje nie menej ako 8 rôznych stimulantov, ktoré spolupracujú v synergii a udržiavajú vás v strehu od prvej dávky.

Formula Crazy 8 pozostáva prevažne z rôznych zdrojov kofeínu extrahovaných z rastlinného kráľovstva. Preto majú iný charakter, ale podobný efekt a poskytujú kombinovaný silne povznášajúci účinok predtréningovky.


Pre maximálne zameranie a sústredenie boli použité cholín bitartrát, l-tyrozín a taurín. Cholín sa v tele používa aj na produkciu acetylcholínu, ktorý je dôležitým neurotransmiterom, ktorý sa podieľa na funkciách, ako je ukladanie pamäte a kontrola svalovej hmoty. V štúdiách sa tiež zistilo, že ďalší príjem cholínu môže prispievať k zlepšenej reakcii pri súčasnom zvýšení výkonnosti športovcov.


Tyrozín pomáha znižovať riziko zrútenia po použití stimulačného doplnku. Účinok sa dosiahne použitím tejto aminokyseliny pri produkcii katecholamínov v tele. Katecholamíny pôsobia ako neurotransmitery a hormóny, ako je adrenalín, norepinefrín a dopamín. Keď je telo v strese, mozog uvoľňuje noradrenalín, aby stimuloval CNS a zvýšil energiu, ako aj duševnú bdelosť. Vzniká problém, že obnovenie hladín neurotransmiterov po ich vyčerpaní trvá určitý čas. To dáva pocit únavy a nepohodlia - krach. Pridanie tyrozínu zvyšuje stupeň norepinefrínu, takže sklady nemusia ísť dole.


Crazy 8 obsahuje veľkorysú dávku taurínu na vyváženie silného stimulačného účinku. Taurín pôsobí ako antioxidant a má účinok na zníženie kortizolu, pozitívne pôsobí aj na funkciu pamäti a chráni srdce.


Citrulín, o ktorom vieme, že sa bežne používa na zvýšenie hladiny arginínu v krvi, uvoľňuje oxid dusnatý a stimuluje rastový hormón GH. Citrulín efektívne účinkuje pri znižovaní účinku kyseliny mliečnej a pri znižovaní koncentrácie amoniaku podporovaním cyklu močoviny. U kulturistov je obľúbený, pretože obnovuje priaznivú hodnotu intramuskulárneho pH a zlepšuje regeneráciu.


Beta-alanín je neesenciálna aminokyselina, ktorú telo používa na vytvorenie dipeptidu nazývaného karnosín. Karnosín pôsobí ako tlmivý roztok, pretože ovplyvňuje kyslosť svalového tkaniva a znižuje ho. Vyššie hladiny karnosínu znižujú únavu pri inhibícii kyseliny mliečnej. Okamžitým účinkom po podaní beta-alanínu je pocit brnenia a niekedy začervenanie hlavne na rukách a tvári. Toto je neškodná reakcia na hladiny beta-alanínu, ktoré v krvi rýchlo stúpajú. Pri pravidelnom príjme beta-alanínu sa bodavý účinok znižuje, čo v žiadnom prípade neznižuje inhibičný účinok kyseliny mliečnej, ale je spôsobený zvykom tela.

Všetky tieto látky spolu v chutnom nápoji pred tréningom vám poskytnú podporu, ktorú potrebujete, aby ste svoje tréningy dostali do nových výšin.


Výhody:

  1. Intenzívna a trvalá energia
  2. Ostré zameranie
  3. Maximálna synergia použitých surovín

Dávkovanie

Zmiešajte 10 g (3/4 odmerky) s 300 ml vody a užívajte 30 minút pred tréningom alebo inou fyzickou aktivitou.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (Blue Ice Rocket)10 g
Počet dávok v balení: (260 g)26
Zmes pre silu4 000 mg
L-citrulín dl-malát2 000 mg
Beta alanín2 000 mg
Zmes pre zameranie3 500 mg
Taurín2 000 mg
L-tyrozín750 mg
Cholín bitartrát750 mg
Crazy 8 komplex937 mg
Extrakt zo Zeleného čaju (z toho 40 % kofeín)187 mg
Bezvodý kofeín175 mg
Extrakt z Guarany (z toho 22 % kofeín)130 mg
Extrakt zo zŕn Zelenej kávy100 mg
Extrakt z Kakaa (z toho 10 % Theobromín)100 mg
Extrakt z orecha Cola100 mg
Extrakt z Yerba maté75 mg
L-theanín70 mg
Vitamínový balíček11 mg
Vitamin B310 mg
Vitamin B121 000 mcg

Zloženie

Blue Ice Rocket: L-citrulín dl-malát, beta alanín, taurín, l-tyrozín, cholín bitartrát, kyselina jablčná, fosforečnan vápenatý, bezvodý kofeín, kakao (theobroma cacao/kakaovník pravý), orech cola (kolový orech), arómy, extrakt zo zeleného čaju 40 % (camelia sinensis/čajovník čínsky), yerba maté extrakt z listov, l-theanín, guarana extrakt 22 % (semienka)(paulinia cupana/paulínia nápojová), extrakt zo zŕn zelenej kávy (coffea arabica/kávovník arabský), vitamín B3 (nikotínamid), vitamín B12 (kyanokobalamín), sladidlá (E950, E955*), farbivo E131.


Mango Peach: L-citrulín dl-malát, beta alanín, taurín, l-tyrozín, cholín bitartrát, kyselina jablčná, fosforečnan vápenatý, bezvodý kofeín, kakao (theobroma cacao/kakaovník pravý), orech cola (kolový orech), arómy, extrakt zo zeleného čaju 40 % (camelia sinensis/čajovník čínsky), yerba maté extrakt z listov, l-theanín, guarana extrakt 22 % (semienka)(paulinia cupana/paulínia nápojová), extrakt zo zŕn zelenej kávy (coffea arabica/kávovník arabský), vitamín B3 (nikotínamid), vitamín B12 (kyanokobalamín), sladidlá (E950, E955*), farbivo E101.


Pineapple Passion: L-citrulín dl-malát, beta alanín, taurín, l-tyrozín, cholín bitartrát, kyselina jablčná, fosforečnan vápenatý, bezvodý kofeín, kakao (theobroma cacao/kakaovník pravý), orech cola (kolový orech), arómy, extrakt zo zeleného čaju 40 % (camelia sinensis/čajovník čínsky), yerba maté extrakt z listov, l-theanín, guarana extrakt 22 % (semienka)(paulinia cupana/paulínia nápojová), extrakt zo zŕn zelenej kávy (coffea arabica/kávovník arabský), vitamín B3 (nikotínamid), vitamín B12 (kyanokobalamín), sladidlá (E950, E955*), farbivo E101, E162.


Sour Watermelon: L-citrulín dl-malát, beta alanín, taurín, l-tyrozín, cholín bitartrát, kyselina jablčná, fosforečnan vápenatý, bezvodý kofeín, kakao (theobroma cacao/kakaovník pravý), orech cola (kolový orech), arómy, extrakt zo zeleného čaju 40 % (camelia sinensis/čajovník čínsky), yerba maté extrakt z listov, l-theanín, guarana extrakt 22 % (semienka)(paulinia cupana/paulínia nápojová), extrakt zo zŕn zelenej kávy (coffea arabica/kávovník arabský), vitamín B3 (nikotínamid), vitamín B12 (kyanokobalamín), sladidlá (E950, E955*), farbivo E162.

*Obsahuje zdroj fenylalanínu


Upozornenie

Doplnok výživy, neslúži ako náhrada pestrej stravy. Pestrá strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Obsahuje kofeín. Nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Jedna denná dávka 10 g obsahuje 300 mg kofeínu. Vzhľadom na obsah kofeínu by sa zo začiatku mala upraviť dávka podľa citlivosti užívateľov na kofeín, je vhodné začať s nižšou dávkou, 5 g. Neužívajte 6 hodín pred spánkom, aby ste predišli nespavosti. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu detí.


Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.