Creatine Decanate-MuscleMeds Creatine Decanate-MuscleMeds

Creatine Decanate-MuscleMeds

Cenník

Variant Príchuť Balenie Cena Dostupnosť
Bez príchute 300g
13,90 € / Dočasne vypredané
Bez príchute 300g 13,90 € s DPH Dočasne vypredané

Popis produktu

Slúži na podporu maximálneho anabolického budovania svalov, zvýšenie svalovej sily, zníženie bolestivosti a zlepšenie využitia kreatínu.


  • Profesionálna sila mikronizovaného kreatínu
  • Podpora nárastu svalovej hmoty a sily
  • Zvyšuje ATP a energetický výdaj pri cvičení
  • Podporuje zotavenie a zníženie svalovej bolesti

Kreatín je navrhnutý na budovanie svalov a sily a preto je jedným zo špičkových športových doplnkov pre kulturistov. MuscleMeds a nový CREATINE DECANATE poskytuje výkonnú dávku mikronizovaného kreatín monohydrátu vyrobeného cez vedecky pokročilú DecaDrive technológiu na podporu maximálneho anabolického budovania svalov, zvýšenie svalovej sily, zníženie bolestivosti a zlepšenie využitia kreatínu.


Akcelerátor živín:

Revolučná DecaDrive technológia zahŕňa použitie dodávkových metód pomocou zlúčeniny PEG (ako je polyetylénglykol) a dekanoát (ako sodium caprate) pre zvýšenie infúzie aminokyselín. PEG je navrhnutý k lepšej črevnej absorpcii, používa sa na zvýšenie rozpustnosti a rozpúšťania aminokyselín, a tým podporuje celkové podmienky pre maximalizáciu transcellular a paracellular absorpcie.

Decanate je klinicky testovaný k lepšej črevnej absorpcii. Jej princíp bio-dynamického pôsobenia zahŕňa zvýšenie paracellular priestupnosti, rozšíri sa do tesnej paracellular križovatky (otvory), a tým podporuje väčší príjem a transport aminokyselín do krvného riečišťa. Amino DECANATE, tieto aminokyseliny sú tiež mikronizované k zníženiu veľkosti častíc a ďalej optimalizujú črevnú dopravu cez transcellular a paracellular ciestu. Konečným výsledkom je zvýšenie rozpustnosti, rozpúšťanie a vylepšená transcellular a paracellular absorpcia pre rýchlejšie, väčšie a silnejšie využitie aminokyselín.


Dávkovanie:

Zmiešajte jednu zarovnanú odmerku Creatin Decanate s 240-300ml vody, džúsu, alebo vášho obľúbeného športového nápoja. Užívajte 1 až 2 krát denne.( pred a po tréningu), v netréningové dni môžete užívať 1 x ráno po prebudení.


Tabuľka nutričných hodnôt:

Veľkosť jednej dávky: 1 odmerka (5 g) % DV
Počet dávok v balení: 60
Hodnoty jednej dávky
Creatine Decanate™
(Creatine Monohydrate, Decanoic Acid, PEG 8000 And PEG 3350) 5 g **

** Denná hodnota nebola stanovená


Zloženie:

Kreatín monohydrát.


Upozornenie:

Varovanie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred teplom, svetlom a vlhkosťou.


Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.