Creatine Monohydrate-F2 Full Force Nutrition Creatine Monohydrate-F2 Full Force Nutrition

Creatine Monohydrate-F2 Full Force Nutrition

Cenník

Variant Príchuť Balenie Cena Dostupnosť
Bez príchute 450g
9,90 € / Skladom
Bez príchute 450g 9,90 € s DPH Skladom

Popis produktu


Kreatín je organickou kyselinou, obsahujúcou dusík, ktorá sa vyskytuje v tele stavovcov. 95% kreatínu, vyskytujúceho sa v tele, sa nachádza vo svalových bunkách. Tieto bunky dokážu uskladniť väčšie množstvo kreatínu, než aké sme schopní prijať stravou, alebo aké dokáže naše telo syntetizovať. Tým, že stravovanie doplníš o kreatín, tvoje svaly budú schopné zadržiavať väčšie množstvo kreatínu.

Je vedecky dokázané, že kreatín v 3g-ových denných dávkach, podporuje výkon pri cvikoch s krátkym časom trvania s výbušnou silou, vykonávaných s veľkou intenzitou, ako je napríklad posilňovanie alebo intervalový kardio tréning.


Výhody

  • podporuje výkon
  • dodáva výbušnosť
  • buduje svaly

Nutričné hodnoty

Creatine Monohydrate 450 g (bez príchute)
Veľkosť 1 dávky: 5 g
Počet dávok v balení: 90
Nutričné hodnoty 1 dávka (5 g) % ODD*
Kreatín monohydrát 5000 mg **
z toho čistý kreatín 4420 mg **
*odporúčaná denná dávka
**denná dávka nie je stanovená
Zloženie
Kreatín monohydrát.
Alergény
Neobsahuje alergény.

Odporúčané dávkovanie

Predeľte svoju hmotnosť troma. Výsledné číslo znamená celkové množstvo kreatínu v gramoch, ktoré by ste mali denne v "nasycovacej fáze" (prvý týždeň užívania) užiť. Po uplynutí nasycovacej fázy užívajte polovicu tohto množstva. Užívajte na lačný žalúdok, hlavne po tréningu s jednoduchými sacharidmi. Použite 400 ml tekutiny na každých 5 g kreatínu. Neužívajte viac ako 10 g v jednej dávke, rozdelte si dávku.


Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.