Creatine Monohydrate, kapsule - Aminostar Creatine Monohydrate, kapsule - Aminostar

Creatine Monohydrate, kapsule - Aminostar

Cenník

Variant Balenie Cena Dostupnosť
240 tbl
19,90 € / Skladom
240 tbl 19,90 € s DPH Skladom

Popis produktu

Creatine Monohydrate tablety- vhodné pre športovcov.

Podrobný popis produktu Creatine Monohydrate - tablety

Aminostar Creatine Monohydrate obsahuje kreatín, ktorý je základným stavebným prvkom pre tvorbu kreatínfosfátu, predstavuje zdroj energie v bunkách, kde tvorí rovnováhu s ATP (adenozíntrifosfát).

Kreatín podporuje aktuálny výkon, zvyšuje fyzickú výkonnosť pri po sebe idúcich krátkodobých intervaloch vysoko intenzívneho fyzického výkonu.

Priemerné nutričné hodnoty pro 100 g:
Energetická hodnota355 kcal/1510 kJ
Bielkoviny81,8 g
Sacharidy5,6 g
Tuky0,6 g

Upozornenie: Priaznivý účinok kreatínu sa dosiahne pri dennom príjme 3g kreatínu denne. Prípravok s touto dávkou kreatínu je určený len pre dospelé osoby, ktoré podávajú vysoko intenzívny fyzický výkon. Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Prípravok nie je určený na používanie ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku!

Zloženie: kreatín monohydrát, látka protihrudkujúca: mikrokryštalická celulóza, transparentný poťahová látka (stabilizátor: hypromelóza, glycerín), stearát horečnatý, stabilizátor: polyvinylpyrrolidon, karboxymethylcelulóza sodná soľ, látka protihrudkujúca: mastenec.

Dávkovanie: Odporúčaná denná dávka predstavuje 5 g kreatínu (5 tabliet). Podáva sa 30 - 60 min. pred výkonom. Dávku zapite dostatočným množstvom vody alebo ovocnej šťavy.


Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.