Creatine Powder - Aone Creatine Powder - Aone

Creatine Powder - Aone

Cenník

Variant Balenie Cena Dostupnosť
500g
11,90 € / Dočasne vypredané
500g 11,90 € s DPH Dočasne vypredané

Popis produktu

Aone Creatine je početnými vedeckými štúdiami overený kreatín monohydrát, vyznačujúci sa dobrou rozpustnosťou a využiteľnosťou. Kreatín monohydrát je vhodný pre široké spektrum použitia v rôznych športoch. Na základe stoviek odborných štúdií bolo preukázané, že zvyšuje silu, športový výkon, maximalizuje intenzitu tréningu, zlepšuje hydratáciu svalov a urýchľuje ich rast. Taktiež skracuje celkový čas potrebný na regeneráciu, ako aj čas medzi jednotlivými intervalmi na samotnom tréningu.

Kreatín monohydrát podporuje tvorbu ATP. ATP (adenosintrifosfát) predstavuje hlavný zdroj energie pre svaly. Vyššia koncentrácia ATP umožňuje dlhší a intenzívnejší tréning a má za následok výrazne zlepšenie sily, výkonu a vytrvalosti svalovej práce.

Kreatín je v ľudskom tele prirodzene sa vyskytujúca neesenciálna aminokyselina. Telo priemerného človeka obsahuje približne 120 g kreatínu. Väčšina z uvedeného množstva (približne 90 - 95%) sa nachádza vo svaloch, kde je z 2/3 viazaný vo forme energeticky bohatého kreatín-fosfátu a zvyšok ako voľný kreatín.

Organizmus prirodzene syntetizuje kreatín v pečeni z aminokyselín L-arginín, L-metionín a glycín tempom približne 2 g / deň, potom je fosforylovaný a transportovaný krvou do svalov, srdca a mozgu. Časť nevyhnutného kreatínu je dodávaná stravou (hlavne mäso, v rastlinách nie je obsiahnutý) v približne rovnakom množstve (1 - 2 g / deň). Preto vegetariáni a osoby so zníženým príjmom mäsa mávajú nižšiu hladinu kreatínu.


Výhody

  • početnými vedeckými štúdiami overený účinok
  • 100% kreatín monohydrát
  • zvyšuje silu a výkon počas vysokointenzívneho intervalového tréningu
  • zlepšuje hydratáciu svalov
  • stimuluje rast svalov
  • podporuje tvorbu ATP
  • skracuje čas potrebný na regeneráciu
  • dobrá rozpustnosťou a vstrebateľnosť

Nutričné hodnoty

Creatine 500 g (bez príchute)
Veľkosť 1 dávky: 3 g
Počet dávok v balení: 166
Nutričné hodnoty1 dávka (3 g)RVH%*
Kreatín monohydrát3000 mg**
*RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)
**RVH nie je stanovené
Zloženie
Kreatín monohydrát.
Alergény
Neobsahuje alergény.

Odporúčané dávkovanie

Počas 5 dňovej nasycovacej fázy užite 5 g kreatínu 3 až 4 krát denne, najlepšie s džúsom, nie s mliečnymi nápojmi. Potom v udržiavacej fáze užite 3 g kreatínu denne, najlepšie 30 - 60 min. pred cvičením a v netréningový deň ráno na lačno.


Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.