DAA-stin - Megabol DAA-stin - Megabol

DAA-stin - Megabol

Cenník

Variant Balenie Cena Dostupnosť
90g
8,90 € / Skladom
90g 8,90 € s DPH Skladom

Popis produktu

-asparágová kyselina (DAA) prirodzene sa vyskytujúca aminokyselina v mnohých zdrojoch našej potravy. Nachádza sa hlavne v hypofýze, hypotalame a semenníkoch. Tento výrobok ponúka až 98% koncentrovanú kyselinu asparágovú na podporu zvýšenia hladiny testosterónu. Megabol DAA-stin môžeme s kľudom nazvať za najsilnejším produktom na trhu, ktorý zvyšuje hladinu testosterónu v organizme.

DAA-stin je výrobok najvyššej kvality, ktorý napomáha Vášmu telu zvyšovať hladinu testosterónu aby Vaše svaly rýchlejšie rástli a získavali požadovanú kvalitu, ktorú chce dnes dosiahnuť naozaj každý. S týmto výrobkom sa nemusíte báť o zníženie vašich výkonov, ale priam pôjdete raketovo hore so svalovými prírastkami a silou. Budú vám závidieť všetci na okolo vďaka tomuto doplnku výživy. Tak neváhajte a rozhodnite sa pre DAA-stin 90g s ktorým zažijete to, čo nikdy predtým.


Dávkovanie

Dávku 3 g (jednu čajovú lyžičku) užite pred prvým jedlom. Pre dosiahnutie lepších výsledkov užívajte spolu s prípravkom BIOSTEROL a TESTOSTEROL.


Tabuľka nutričných hodnôt

Zloženie DAA-stin1 dávka (3 g)
Obsah jednej dávky prípravku:
D-asparágová kyselina (DAA)2,9 g
Semená senovka grécka (saponíny)15 mg

Upozornenie

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.


Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.