Frankys Sauces - Frankys Bakery Frankys Sauces - Frankys Bakery

Frankys Sauces - Frankys Bakery

Cenník

Variant Príchuť Balenie Cena Dostupnosť
Medová Horčica 425 ml
5,90 € / Predaj ukončený
Medová Horčica 425 ml 5,90 € s DPH Predaj ukončený
Hot Chilli 425 ml
5,90 € / Predaj ukončený
Hot Chilli 425 ml 5,90 € s DPH Predaj ukončený
Spicy Tomato 425 ml
5,90 € / Predaj ukončený
Spicy Tomato 425 ml 5,90 € s DPH Predaj ukončený

Popis produktu

Vkusné Gril Dipy bez pridaných tukov a cukru s tradičnou chuťou starých dobrých čias!


Aké by bolo, čerstvé grilované alebo vyprážané mäso bez správnej omáčky? Kto by si to vedel predstaviť, bez klasickej grilovanej omáčky alebo pikantného kečupu z paradajok. Súhlasíte s tým, že čerstvé grilované alebo čerstvo vyprážané mäso je s tou správnou omáčkou to najlepšie.

Bohužiaľ, prakticky všetky klasické omáčky obsahujú veľké množstvo tukov a zbytočného cukru. Stačí si pomyslieť na starú dobrú pikantnú, cesnakovú omáčku alebo dobré staré barbeque sauce a kečup. My to považujeme za frustrujúce a ironické, keď je chudé smažené mäso kombinované s grilovanými omáčkami, ktoré predstavujú skutočné kalorické bomby.

Samozrejme, že by ste mohli jednoducho vynechať tieto omáčky bohaté na na tuky kalórie, ale pre nás ako tradičnú spoločnosť, ktorá sa špecializuje na americkú chuť a zdravý životný štýl, takéto vzdanie sa potešenia a chuti nie je možnosťou. Z tohto dôvodu sme vytvorili vlastné gril omáčky bez zbytočných tukov a bez obsahu cukrov. V našej ostrej paradajkovej omáčke nájdete iba prirodzene sa vyskytujúci cukor v obsahu paradajok.

Pri iba 16 kcal na 100 ml môžete teraz zdokonaliť svoje mäso bez viny a zlého pocitu s chutnými, korenistými omáčkami, ktoré sú stále rovnako dobré ako ich nezdravé verzie.


Nutričné hodnoty:

425 ml

Výživové hodnoty:

v 100 ml

Energetická hodnota

68 kJ / 16 kcal

Tuky

0 g

z toho nasýtené mastné kyseliny

0 g

Sacharidy

2,8 g

z toho cukry

1,1 g

Bielkoviny

0,6 g

Soľ

3,4 g

Vláknina

1,8 gZloženie:

Voda, paradajková pasta, soľ, chuť, zahusťovadlo: Xantánová guma, citrusová vláknina, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, sušená paprika, sladidlo: sukralóza, farby: antokyaniny, karotény, extrakt zo zeleru, extrakt z cibule, konzervačná látka: sorbát draselný.

Upozornenie:

Mlieko, sóju, lepok, mäkkýše, vajcia, sezamové semená, orechy.


Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.