Fucked Up Joker - Swedish Supplements Fucked Up Joker - Swedish Supplements

Fucked Up Joker - Swedish Supplements

Cenník

Variant Príchuť Balenie Cena Dostupnosť
Supercar Candy 300g
23,90 € / Skladom
Supercar Candy 300g 23,90 € s DPH Skladom
Sour Cola 300g
23,90 € / Skladom
Sour Cola 300g 23,90 € s DPH Skladom
Lollipop 300g
23,90 € / Skladom
Lollipop 300g 23,90 € s DPH Skladom
Forest Raspberry 300g
23,90 € / Skladom
Forest Raspberry 300g 23,90 € s DPH Skladom
Energy Drink 300g
23,90 € / Skladom
Energy Drink 300g 23,90 € s DPH Skladom
Cloudy Apple 300g
23,90 € / Skladom
Cloudy Apple 300g 23,90 € s DPH Skladom

Popis produktu

Silná predtréningovka, s ktorou dostanete v každej porcii vyváženú dávku kreatín malátu a beta alanínu, adaptogénov a povznášajúcich látok, ako aj látky pre maximálne zameranie, ktoré vám pomôžu dostať váš tréning na najvyššiu možnú úroveň.


Predtréningovka iba pre skutočne tvrdo trénujúcich športovcov. Číslo jedna vo svete Vikingov.


Beta alanín zvyšuje koncentráciu karnozínu vo svaloch. Karnozín zvyšuje schopnosť svalov trénovať tvrdšie a dlhšie. Taktiež zabraňuje vzniku kyseliny mliečnej počas intenzívneho cvičenia, a tým znižuje únavu. Výborný je pre športy, ktoré vyžadujú výbušnú akciu, napr. šprint, silový tréning alebo boxovanie a pre vytrvalostných športovcov, ktorí chcú oddialiť únavu.


Tri kreatín malát je tvorený väzbou 3 molekúl kreatínu s 1 molekulou kyseliny jablčnej. Je charakterizovaný aj oveľa lepšou rozpustnosťou vo vode, než bežný kreatín monohydrát a väčšou chemickou stabilitou, čo ho robí veľmi odolným v kyslom prostredí tráviaceho traktu. Nezadržiava vodu ako kreatín monohydrát a je maximálne biologicky dostupný.


Tri-metyl glycín alebo betaín je prírodná látka, ktorá sa extrahuje z cukrovej repy a patrí do skupiny vitamínov B. Má hepatoprotetické účinky, teda chráni pečeň pred toxickými látkami.


Extrakt z Láskavca metlinatého, ktorý patrí medzi takzvané nepravé obilniny a považuje sa za 1 z najvýživnejších rastlín na svete má najvyšší obsah proteínov zo všetkých obilnín. Obsahuje aminokyselinu lyzín, ktorá podporuje tvorbu mozgových buniek.


Cholín bitartrát je cholín kombinovaný s kyselinou vínnou. Vďaka tejto väzbe cholínu a kyseliny vínnej sa zvyšuje biologická dostupnosť. Cholín je prekurzor acetylcholínu, prirodzene sa vyskytujúceho neurotransmiteru v mozgu, ktorý zohráva dôležitú úlohu pri nervových a svalových funkciách, vrátane formovania spomienok, logického uvažovania a schopnosti sústrediť sa.


Kofeín je veľmi známym stimulantom pomáhajúcim zlepšiť koncentráciu a zvýšiť ostražitosť. Zvyšuje energetické hladiny, účinnosť reakčných časov a zlepšuje sústredenie.


Extrakt zo Schizandry čínskej je 1 z najcennejších bylín používaných v tradičnej čínskej medicíne, ktorá je už po dlhé stáročia cenená pre svoje povzbudzujúce účinky. Odporúča sa ako podporný prostriedok pri vyčerpaní organizmu a to ako pri fyzickom, tak psychickom. Je to tonikum, úspešne používané proti únave, dokonca aj proti chronickému únavovému syndrómu. Používa sa aj na liečbu astmy, depresie, kašľa, stresu, búšenia srdca, nespavosti, predčasnej ejakulácie, sexuálnej averzie a všeobecne na podporu krvného obehu.


Rozchodnica ružová je účinný adaptogén. Zvyšuje odolnosť organizmu pri stresových situáciách a zlepšuje schopnosť odolávať zmeneným podmienkam. Podľa doterajších výskumov Rhodiola účinne zvyšuje fyzické schopnosti a znižuje dobu rekonvalescencie po zranení, či športovom vyčerpaní. Je účinná aj pri psychickom vyčerpaní vďaka schopnosti zvýšiť hladinu serotonínu (hormónu šťastia).


Vitamín B3 alebo aj niacín prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnemu fungovaniu nervového systému, k správnej funkcii psychiky, k zachovaniu zdravých slizníc, k udržaniu zdravej pokožky a k zníženiu vyčerpania a únavy.


Extrakt z Čierneho pepra podporuje imunitný systém, má antiseptické účinky, ochraňuje bunky, detoxikuje organizmus, ale aj podporuje trávenie a metabolizmus. Podporuje lepšie vstrebávanie prijatých látok.


Vitamín B6 prispieva k normálnej látkovej premene bielkovín a glykogénu, a znižuje únavu a vyčerpanie.


Výhody:

  1. Masívna energia
  2. S najmodernejším kofeínom HCL
  3. Pridaný silný adaptogén Rhodiola

Dávkovanie

Maximálna denná dávka je 10 g. Zmiešajte 10 g s 300 ml studenej vody a užívajte 20-30 minút pred tréningom. Pre zistenie tolerancie začnite s nižšou dávkou, 5 g.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Angry Pineapple)10 g
Počet dávok v balení: (300 g)30
Fucked Up Joker Formula10 g
Beta alanín3 000 mg
Tri kreatín malát3 000 mg
Tri-metyl glycín1 546 mg
Extrakt z Láskavca metlinatého500 mg
Cholín bitartrát500 mg
Kofeín HCl300 mg
Extrakt zo Schizandry čínskej300 mg
Rozchodnica ružová300 mg
Vitamín B3 (nikotínamid)10 mg
Extrakt z čierneho pepra (95 % piperín)5 mg
Vitamín B6 (pyridoxín HCl)4,2 mg

Zloženie

Angry Pineapple: Beta alanín, tri kreatín malát, betaín (beta vulgaris/repa obyčajná), láskavec metlinatý (amaranthus cruentus, plod, semeno), cholín bitartrát, kofeín, schizandra čínska (schizandra chinensis, plod), rozchodnica ružová (rhodiola rosea, koreň), nikotínamid, piepor čierny (piper nigrum, plod) 95 %, pyridoxín hcl, sladidlá E950 a E951*, farbivo E101, kyselina jablčná.


Cloudy Apple: Beta alanín, tri kreatín malát, betaín (beta vulgaris/repa obyčajná), láskavec metlinatý (amaranthus cruentus, plod, semeno), cholín bitartrát, kofeín, schizandra čínska (schizandra chinensis, plod), rozchodnica ružová (rhodiola rosea, koreň), nikotínamid, piepor čierny (piper nigrum, plod) 95 %, pyridoxín hcl, sladidlá E950 a E951*, farbivo E101 a E133, kyselina jablčná.


Energy Drink: Beta alanín, tri kreatín malát, betaín (beta vulgaris/repa obyčajná), láskavec metlinatý (amaranthus cruentus, plod, semeno), cholín bitartrát, kofeín, schizandra čínska (schizandra chinensis, plod), rozchodnica ružová (rhodiola rosea, koreň), nikotínamid, piepor čierny (piper nigrum, plod) 95 %, pyridoxín hcl, sladidlá aspartam* a acesulfam K, farbivo E101 a E150c, kyselina jablčná.


Forest Raspberry: Beta alanín, tri kreatín malát, betaín (beta vulgaris/repa obyčajná), láskavec metlinatý (amaranthus cruentus, plod, semeno), cholín bitartrát, kofeín, schizandra čínska (schizandra chinensis, plod), rozchodnica ružová (rhodiola rosea, koreň), nikotínamid, piepor čierny (piper nigrum, plod) 95 %, pyridoxín hcl, sladidlá aspartam* a acesulfam K, farbivo E162, kyselina jablčná.


Lollipop: Beta alanín, tri kreatín malát, betaín (beta vulgaris/repa obyčajná), láskavec metlinatý (amaranthus cruentus, plod, semeno), cholín bitartrát, kofeín, schizandra čínska (schizandra chinensis, plod), rozchodnica ružová (rhodiola rosea, koreň), nikotínamid, piepor čierny (piper nigrum, plod) 95 %, pyridoxín hcl, sladidlá aspartam* a acesulfam K, farbivo E162, kyselina jablčná.


Sour Cola: Beta alanín, tri kreatín malát, betaín (beta vulgaris/repa obyčajná), láskavec metlinatý (amaranthus cruentus, plod, semeno), cholín bitartrát, kofeín, schizandra čínska (schizandra chinensis, plod), rozchodnica ružová (rhodiola rosea, koreň), nikotínamid, piepor čierny (piper nigrum, plod) 95 %, pyridoxín hcl, sladidlá aspartam* a acesulfam K, farbivo E150c, kyselina jablčná.


Supercar Candy: Beta alanín, tri kreatín malát, betaín (beta vulgaris/repa obyčajná), láskavec metlinatý (amaranthus cruentus, plod, semeno), cholín bitartrát, kofeín, schizandra čínska (schizandra chinensis, plod), rozchodnica ružová (rhodiola rosea, koreň), nikotínamid, piepor čierny (piper nigrum, plod) 95 %, pyridoxín hcl, sladidlá aspartam* a acesulfam K, farbivo E162, kyselina jablčná.

*Obsahuje zdroj fenylalanínu.


Informácie pre alergikov

Obsahuje zdroj fenylalanínu.


Upozornenie

Doplnok výživy, neslúži ako náhrada pestrej stravy. Pestrá strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Vysoký obsah kofeínu (300 mg). Nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy, osoby trpiace ochorením srdca alebo vysokým krvným tlakom. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu detí. Aby ste predišli nespavosti, neužívajte 6 hodín pred spánkom. Neužívajte dlhšie ako 8 týždňov bez prestávky.


Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.