Full Mass - Full Force Nutrition Full Mass - Full Force Nutrition

Full Mass - Full Force Nutrition

Cenník

Variant Príchuť Balenie Cena Dostupnosť
Mliečna čokoláda 2300g
21,90 € / Skladom
Mliečna čokoláda 2300g 21,90 € s DPH Skladom

Popis produktu

V prípade, ak je tvojim cieľom zvýšenie objemu svalovej hmoty, potom je najdôležitejšie zabezpečiť rovnováhu celkových prijatých kalórií. Ak telu nezabezpečíš potrebnú energiu v optimálnej miere k výkonu, k obnove a k rastu, rozvoj nenastane. Aktívni športovci s vyššou telesnou hmotnosťou môžu mať dennú potrebu k zachovaniu objemu svalovej hmoty a úrovne výkonnosti, aj 5000 prijatých kalórií. Pre nich môže byť podpora výživovými doplnkami k dosiahnutiu požadovanej úrovne obzvlášť užitočnou. FULL MASS je formulou pre zvýšenie objemu svalovej hmoty vynikajúcej kvality a potréningovou formulou, ktorá takúto podporu živinami zabezpečuje. FULL MASS obsahuje dva druhy kvalitného srvátkového bielkovinového koncentrátu. Srvátková bielkovina je vynikajúcim zdrojom l-glutamínu a aminokyselín s rozvetveným reťazcom. Každá dávka FULL MASS obsahuje 2 gramy l-glutamínu, a 2,5 gramu BCAA. FULL MASS je formulou s nízkym obsahom tukov, s vysokým obsahom bielkovín. Jeho bielkovinový obsah prispieva k zachovaniu objemu svalovej hmoty a k jej rastu, a tiež k udržiavaniu normálneho stavu kostí.*

* Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC).


Odporúčané dávkovanie:

Zmiešajte jednu dávku (50g) prášku denne v 500 ml tekutine, a konzumujte hneď po tréningu, aby sa výživné látky dostali do organizmu v tomto čase.


Informácia pre alergikov:

Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovávaním mlieka, vajec, gluténu, sóje, arašidov, lieskových orieškov, zeleru, rýb a kôrovcov!


Upozornenie:

Produkt nie je náhradou rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu!


Balenie:

2300 g -46 dávok

Príchute:

Mliečna čokoláda, Ananás-vanilka


Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.