Ginseng - Yamamoto Ginseng - Yamamoto

Ginseng - Yamamoto

Cenník

Variant Balenie Cena Dostupnosť
30 tbl
14,90 € / Skladom
30 tbl 14,90 € s DPH Skladom

Popis produktu

Doplnok, ktorý poskytuje 250 mg ženšenu v 1 tablete. Titrovaný na 15 % obsah ginsenosidov - 37,5 mg na tabletu.


Kórejský ženšen (Panax ginseng) má okrem zaujímavého antioxidačného účinku, dobre zdokumentovaný tonicko-adaptogénny účinok, ktorý podporuje zmiernenie stavov fyzickej a duševnej únavy. Vhodný je napríklad pre tých, ktorí sa bojujú s prepracovanosťou, hrozí im sydróm vyhorenia, pre tých, ktorí vykonávajú náročnú fyzickú aktivitu alebo pre tých, ktorí čelia obdobiam stresu.

Názov ženšenu je odvodený od čínskej Jen-chen, čo znamená „podobný človeku“ alebo „malého človeka“, čo pripomína antropomorfnú formu koreňa. Pôsobenie ženšenu je mnohonásobné, ale stručne ho možno definovať ako adaptogénnu rastlinu schopnú vyvinúť nešpecifický účinok na fyziologické procesy organizmu s výsledkom zvýšenia fyzickej odolnosti proti stresu v životnom prostredí a proti vonkajším alebo vnútorným faktorom.


Výhody:

  1. Antioxidačné, tonické a adaptogénne účinky
  2. Až 250 mg v ženšenu v každej tablete
  3. Pohodlné dávkovanie, len 1 tableta denne

Dávkovanie

Užívajte 1 tabletu denne s vodou.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky:1 tbl.
Počet dávok v balení: (30 tbl.)30
Ženšen250 mg
z toho ginsenosidy37,5 mg

Zloženie

Plnidlá: celulóza, hydrogenfosforečnan vápenatý; suchý extrakt ženšenu (panax ginseng C.A. Mey. koreň) 15 % ginsenosidov, protispekavé látky: oxid kremičitý, horečnatá soľ mastných kyselín.


Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by sa nemali používať ako náhrada pestrej stravy. Dôležitá je pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Vyvarujte sa kontaktu so zdrojmi tepla a slnečným žiarením.


Výrobca

IAF Network srl - Via Savella II Travesa, 43-25038 Rovato (BS), Made in Italy.


Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.