Gold Standard Curcuminoids - Scitec Nutrition Gold Standard Curcuminoids - Scitec Nutrition

Gold Standard Curcuminoids - Scitec Nutrition

Cenník

Variant Balenie Cena Dostupnosť
60 tbl
12,60 € / Skladom
60 tbl 12,60 € s DPH Skladom

Popis produktu

  • Kurkuma patrí medzi jednu z najdôležitejších rastlín. Jej výťažky aktívnych zložiek (kurkuminoidy) patria medzi najsľubnejšie prírodné účinné látky. Curcumin C3 Complex® je zlatým štandardom výťažkov kurkumy s 95 %-ným obsahom kurkuminoidov, súčasne patentovanou surovinou.
  • Kurkuma napomáha čistiť krv, znižovať horúčku, mierniť bolesť, tráviace problémy, tiež zápaly, poskytuje i ochranu mozgu pred starnutím, udržiava zdravé a pružné kosti a kĺby a už v malých dávkach pomáha výrazne znižovať cholesterol.
  • Ako vynikajúci antioxidant chráni bunky nášho tela pred poškodením voľnými radikálmi. Podporuje zdravé srdce, imunitný systém a pamäťové funkcie, preto sa obzvlášť odporúča pri Alzheimerovej chorobe.
  • Kurkuma je známa aj ako adaptogén, čo znamená, že pomáha zmierňovať stres v organizme a podporovať prirodzenú obranyschopnosť.
  • Nazýva sa aj "čistič krvi", čo sa odzrkadľuje aj na zdravo vyzerajúcej pokožke. Udržiava jej elasticitu, vyživuje ju a bráni prejavom starnutia.
  • Gold Standard Curcuminoids obsahuje aj BioPerine®, ktorý je schopný 20-násobne zvyšovať biodostupnosť kurkuminoidov.
  • Taktiež zabezpečuje aj 3 druhy kurkuminoidov: kurkumín, demetoxykurkumín a bisdemetoxykurkumín.
  • Formula môže napomáhať pri kontrole zápalových reakcií v organizme, udržiavať zdravie pečene a podporovať trávenie. Má antibakteriálne, protiplesňové, antiseptické a antimikrobiálne účinky.

Dávkovanie:

Odporúča sa konzumovať 1 kapsulu denne spolu s jedlom.


Tabuľka nutričných hodnôt:

Veľkosť jednej dávky:1 kaps.
Počet dávok v balení:60
Extrakt Curcuma Longa200 mg
z toho kurkumín155 mg
z toho Demetoxykurkumín31 mg
z toho Bisdemetoxykurkumín5,4 mg
Bioperín2,5 mg

Zloženie:

Curcumin C3 Complex® [výťažky z curcumy Longa L. (koreňového podzemku) v pomere 64-66:1], hovädzia želatína, látka proti hrudkovateniu a spekaniu (stearát horečnatý), BioPerine® (výťažky ovocia Piper v pomere 50:1), farbivá (dioxid titaničitý, oxid žltého železa, oxid červeného železa).


Informácie pre alergikov:

Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovávaním zložiek mlieka, vajec, gluténu, sóje, lieskových orieškov, arašidov, zelera, rýb a kôrovcov.


Upozornenie:

Odporúčanú dennú dávku neprekračujte. Produkt nie je náhradou rozmanitej stravy ani zdravého životného štýlu. Skladujte mimo dosahu detí. Pre svoje podporujúce účinky sa neodporúča užívať pacientom so žlčnikovými kameňmi. U pacientov so zlou zrážanlivosťou krvi môže zvýšiť riziko krvácania. Pre účinky možného stiahnutia maternice konzumácia nie je vhodná pre tehotné ženy. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Teplo a slnečné žiarenie môžu poškodiť obal.


Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.