Isodrinx - Nutrend Isodrinx - Nutrend

Isodrinx - Nutrend

Cenník

Variant Príchuť Balenie Cena Dostupnosť
Pomaranč 5 x 35g
3,99 € / Skladom
Pomaranč 5 x 35g 3,99 € s DPH Skladom
Zelené jablko 5 x 35g
3,99 € / Skladom
Zelené jablko 5 x 35g 3,99 € s DPH Skladom

Popis produktu

Isodrinx - Nutrend: Športový izotonický (alebo hypotonický) nápoj vhodný pre intenzívnu záťaž s vysokým obsahom rýchlo vstrebateľných sacharidov.

Športový izotonický (alebo hypotonický) nápoj vhodný pre intenzívnu záťaž s vysokým obsahom rýchlo vstrebateľných sacharidov (energia), optimálnym pomerom minerálov a 10 vitamínov. Nápoj určený na rýchle doplnenie energie, stratených tekutín a udržanie minerálovej rovnováhy, znižuje riziko vzniku svalových kŕčov. Osmolalita: ISOtonického nápoja pri nariedení 35 g do 500 ml je 285 - 295 mOsm/kg.


Dávkovanie

HYPOtonický nápoj užívajte v priebehu výkonu k hydratácií organizmu. ISOtonický nápoj užívajte v priebehu výkonu pre doplnenie energie a stratených minerálov. Možno použiť i pred pretekom pre predzásobenie sacharidmi a minerálmi. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Použitie: pomer riedení 35 g na 700 ml pre HYPOtonický nápoj. 35 g (mierne navŕšená odmerka) na 500 ml pre ISOtonický nápoj. Odpovedajúce množstvo prášku nasypte do malého množstva nesýtenej vody, zamiešajte a doplňte na požadovaný objem. Pre prípravu používajte čistú vodu, nie minerálne vody. Po otvorení skladujte pri teplote do 25 °C a spotrebujte do 2 mesiacov. Pred použitím plechovku pretrepte!


Tabuľka nutričných hodnôt

Výživové hodnoty:v 100 g
Energetická hodnota1 634 kJ/384 kcal
Tuky0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny0 g
Sacharidy93 g
z toho cukry85,7 g
Vláknina0 g
Bielkoviny0 g
Soľ1,4 g
Vitamín C104 mg
Vitamín B320,8 mg
Vitamín E15,6 mg
Vitamín B57,8 mg
Vitamín B61,8 mg
Vitamín B21,8 mg
Vitamín B11,4 mg
Vitamín B123,2 µg
Biotín65µg
Kyselina listová260Zloženie

Príchuť grep - sacharóza, glukóza, maltodextrín, regulátor kyslosti kyselina citrónová, aróma, citrónan sodný, stabilizátor karagenan, chlorid sodný, regulátor kyslosti kyselina jablčná, farbivo beta karotén, glukonát vápenatý, glukonát draselný, protihrudkujúce činidlá fosforečnan vápenatý, multivitamínový premix (vitamíny C, B3, E, B5, B6, B2, B1, kyselina listová, biotín, B12), protihrudkujúce činidlá oxid kremičitý, citronan horečnatý, aróma naringín, sladidlá sukralosa a acesulfam.


Upozornenie

Výživový doplnok pre športovcov. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je určené pre deti. Skladujte mimo dosahu detí. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu pri teplotách do 25 °C, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom! Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.


Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.