Jablčný ocot číry - Beutelsbacher Jablčný ocot číry - Beutelsbacher

Jablčný ocot číry - Beutelsbacher

Cenník

Variant Balenie Cena Dostupnosť
750 ml
3,50 € / Skladom
750 ml 3,50 € s DPH Skladom

Popis produktu

Jablčný ocot číry 750 ml Beutelsbacher s plnou ovocnou chuťou sa výborne hodí na ochucovanie a konzervovanie pokrmov, do kúpeľov, na kozmetické účely a ako základ nápojov.


Jablčný ocot demeter BIO 750 ml Beutelsbacher sa vyrába z čerstvo vylisovaného a následné fermentovaná muštu z demeter jabĺk a nie je v ňom používaný žiadny koncentrát. Pre jeho výrobu bola použitá na slnku dozrelo jablká z vyhlásených sadařských oblastí v Južnej Nemecku. Ocot nie je pasterizovaný, ale je prefiltrovaný a teda číry. Vyniká príjemnou chuťou a vôňou po jablkách a hodí sa nielen na ochucovanie a konzervovanie pokrmov, ale také do kúpeľa, kedy kozmetický účely a ako základ nápojov.


Označenie demeter získava biodynamické poľnohospodárstvo, ktoré dodržiava všetky požiadavky ekologického poľnohospodárstva. Výrobky nesúce demeter certifikát sú zároveň bio certifikované. Biodynamické poľnohospodárstvo je v niektorých ohľadoch prísnejšie ako ekologické poľnohospodárstvo a poľnohospodárov musia dodržiavať rad postupov navyše. Prioritou je Prirodzené zvyšovanie úrodnosti pôdy napríklad pomoc prírodných prípravkov a rotácie plodín.


Nápoj z jablčného octu: Dve lyžičky octu a lyžičku medu zalejte v hrnčeku teplou vodou a popíjajte ráno nalačno a kedykoľvek počas dňa ako osviežujúci nápoj.


Nutričné hodnoty v 100g:

Energia: 75 kJ / 18 kcal

Tuky: 0.1 g - z toho nasýtené mastné kyseliny 002 g

Sacharidy: 0.4 g - z toho cukry 0.01 g

Bielkoviny: 0.1 g

Soľ: 0.005 g

Vláknina: 0.1 g


BIO výrobok pod kontrolou: DE-ÖKO-007


Zloženie: 100% jablková šťava z priameho lisovania, fermentovaná


Krajina pôvodu: Nemecko
Obsah balenia: 750ml


Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.