Joint MAX ULTIMATE Blend - Czech Virus Joint MAX ULTIMATE Blend - Czech Virus

Joint MAX ULTIMATE Blend - Czech Virus

Cenník

Variant Príchuť Balenie Cena Dostupnosť
Tropical 460g
29,90 € / Skladom
Tropical 460g 29,90 € s DPH Skladom

Popis produktu

PEPTAN®

Peptan® sú značkové peptidy hydrolyzovaného kolagénu. Účinnosť kolagénových peptidov v podpore zdravia kĺbov je podporená rozsiahlymi vedeckými štúdiami. Bezpečné a prírodné kolagénové peptidy sú vlastným stavebným kameňom tela pre chrupavku a ideálne látkou, ktorá sa zameriava nielen na starších spotrebiteľov, ale aj na tých, ktorí sa často zúčastňujú opakujúcich sa športov, ako je fitness, beh alebo cyklistika. Kolagénové peptidy ponúkajú jedinečné a preukázané výhody a stále častejšie sa používajú ako kľúčová aktívna zložka v úspešných zloženiach prípravkov pre zdravie kĺbov.


HYDROLYZOVANÝ KOLAGÉNOVÝ PEPTID

V modelovej situaci1 napodobňujúcej trávenia v ľudskom trakte bola testovaná stráviteľnosť Peptan®u. Cez 90% Peptan®u bolo strávené s veľkosťou molekuly 2000 Daltonov - veľkosti, ktorá je veľmi ľahko využitá v črevách. V in vivo studii2byla meraná vstrebateľnosť Peptan®u do krvi. Peptan® je absorbovaný zhruba 30-60 minút po užití. Výsledky potvrdzujú, že je Peptan® veľmi efektívne absorbovaný priamo do krvi.

ORIGINÁLNE ZLOŽENIE

Trh je presýtený kópiami konských kĺbových výživ, ktoré nielen, že neprináša nič nové, navyše ani ich ochutenie za veľa nestojí (a to mala byť jediná výhoda danej kópie ...). S tým sme sa nechceli v Czech Virus® uspokojiť a preto prinášame našu originálnu receptúru, ktorá obsahuje extrémne vysoké dávky účinných látok. Len pre porovnanie - má vaše existujúce kĺbová výživa cez 8600 mg aktívnych látok v jednej dávke? Ak nie, odporúčame sa pozrieť po niečom silnejšom (a chutnejším).

DELIKÁTNA CHUŤ

Chápeme, teraz si asi Tuka na čelo, ako môžeme na opis rozpustnej kĺbovej výživy napísať "delikátnu chuť". Je to jednoduché. Pamätáte na našu bombu Super Greens PRO? Do dnešného dňa je to absolútne bez debát najlepšie ochutená zmes zelených superpotravín. Rovnako sme sa rozhodli pristupovať k tomuto produktu, kde je základ naozaj chuťovo hrozný. Po desiatkach rôznych testov sme konečne dospeli k úplne unikátnej chuti, ktorú inde na trhu nenájdete. S hrdosťou teda tvrdíme, že náš produkt má naozaj delikátnu chuť, ktorú ste u podobného produktu nezažili!

KOMPLEXNÝ PRÍSTUP

Pri tvorení klasickej kĺbovej výživy sa väčšinou pracuje s klasickými surovinami, ktoré pravdepodobne už poznáte: MSM, Glukosamín, Chondroitín alebo napríklad želatína. Občas je prítomný aj kolagén, väčšinou ale úplne základné kvality. My sme chceli produkt vziať naozaj komplexne, aby mohol pomôcť naozaj v čo možno najširšom spektre. Preto sme mimo štandardnej látky vybrali práve značkový a extrémne kvalitný Peptan® (kolagénové peptidy), kurkumu alebo výborný Hyaluronát sodný. Celkovo tak výrobok obsahuje 7 aktívnych látok!

ŽIADNE ZBYTOČNOSTI NAVIŠE

Dalo by sa povedať, že je to u nás štandard, avšak je dobré na to pamätať. V produkte nenájdete žiadne lacné plnidlo, kontroverzné sladidlo alebo syntetické farbivo. Produkt sme tvorili opäť ako najčistejšie možný bez balastu. Látky v produkte, ktoré sú "neaktívne" majú svoje opodstatnenie - pre výbornú chuť je tu aróma, kyselina citrónová a jablčná a trochu sušeného masla. Pre lepšiu textúru je tu malé množstvo xantánovej gumy. Pre farbu sme použili prírodný extrakt z papriky (+ farbí aj aktívna látka Kurkuma). To všetko doslazuje letami odskúšaná sukralóza, ktorá do dnešného dňa nemá jedinú kontroverzné štúdiu, ako iné sladidlá. A to je všetko, proste nič navyše, čo by produkt nepotreboval a zbytočne to zaťažovalo

Nutričné hodnoty:

Účinná látkaMnožstvo v 1 davke (11,5 g)
Peptan® (hovädzie kolagénové peptidy)4000 mg
Methylsulfonylmetan (MSM)2000 mg
Glukosamin sulfát 2KCl1600 mg
z toho čistý glukosamin sulfát1176 mg
Chondroitin sulfát (90%)1000 mg
Vitamín C (kyselina askorbová)100 mg (tj. 125% RVH*)
Kurkuma22 mg
Hyaluronát sodný20 mg

Zloženie pre príchuť Tropical:

Peptan® (Hovädzie kolagénové peptidy), Methylsulfonylmethan (MSM), Glukosamin Sulfát 2KCL (z kôrovcov), Aroma, Chondroitín sulfát, Kyselina citrónová, Kyselina jablčná, Sušené maslo, Xantánová guma, Sladidlo: Sukralóza, Kyselina askorbová, Farbivo: extrakt z papriky ; Kurkuma, Hyaluronát sodný


Alergény:

Kôrovce. Vyrobené v závode spracovávajúcim mlieko, vajíčka, sójové bôby, kôrovce, rybí olej, orechy.


Dávkovanie:

Zmiešajte jednu dávku (11,5 g) s 300 ml vody. Neprekračujte 1 dávku (11,5 g) denne - odporúčané denné dávkovanie.


Varovanie

Uchovajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Výrobok vyrobený v závode spracovávajúcim mlieko, vajíčka, sójové bôby, kôrovce, rybí olej, orechy.

Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C mimo

dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom.

Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.


Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.