Lipo 6 Black Hers - Nutrex Lipo 6 Black Hers - Nutrex

Lipo 6 Black Hers - Nutrex

Cenník

Variant Balenie Cena Dostupnosť
120 tbl
29,90 € / Skladom
120 tbl 29,90 € s DPH Skladom

Popis produktu

Existuje veľa „ženských“ produktov na spaľovanie tukov, ktoré sa prehlasujú, že sú extrémne. Teraz Nutrex posunul spaľovače tuku na ďalšiu úroveň. Extrémne výsledky, maximálna sila s účinkami ďaleko za ostatnými produktmi na trhu. Prinášame vám úplne nový LIPO-6 Black Hers!

LIPO-6 Black Hers je najsilnejší a najextrémnejší spaľovač tuku pre ženy, ktorý bol kedy vytvorený. Vedci v Nutrexe dali dohromady veľmi silnú zmes na zničenie telesného tuku. Neznamená to, že pôvodné produkty Lipo-6 boli „oslabené“. Tento výkonný produkt je špeciálne navrhnutý na spaľovanie ženského tuku zo špecifických miest. Ak hľadáte niečo nové, čo vám pomôže dosiahnuť skutočné výsledky LIPO-6 Black Hers je ten pravý produkt pre vás.

LIPO-6 Black Hers je spaľovač určený pre ženy s obsahom zložiek, ktoré sú neuveriteľne efektívne pri spaľovaní tuku. Ak hľadáte spaľovač, ktorý pracuje rovnako tvrdo ako vy, tak LIPO-6 Black Hers je ten pravý produkt pre vás!


Dávkovanie:

Užívajte 3 kapsule ráno a 3 poobede. Pre optimálne výsledky by sa Lipo 6 Black Hers nemal užívať s jedlom. Užívajte minimálne 30 minút pred jedlom.


Tabuľka nutričných hodnôt:

Zloženie jednej dávky:3 kaps.
Počet dávok v balení:40
Jód75 mcg
Vitamín D100 iu
Kyselina listová100 mcg
Vitamín B121,25 mcg
Chróm20 mcg
Coffea arabica333 mg
Theobroma cacao208,5 mg
Citrus aurantium60 mg
Coleus forskohlii25 mg
Piper nigrum2,5 mg

Zloženie:

Medium chain triglycerides, Vegetable cellulose, Titanium dioxide, Sunflower Lecithin, Tocopherols Concentrate Mixed-Low Alpha Type, farbivo - Allura červená (E129), modrá brilliant (E133), sunset žltá (E110).


Upozornenie:

Nie je určené pre osoby mladšie ako 21 rokov. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné množstvo. Nekonzumujte kofeín a synefrín z iných zdrojov! Neužívajte dlhšie ako 2 mesiace. Ak užívate lieky, aj voľnopredajné o užívaní sa poraďte so svojim lekárom. Prerušte užívanie 2 týždne pred operáciou. Uchovávajte mimo dosahu detí!


Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.