Lipo-6 Black - Nutrex Lipo-6 Black - Nutrex

Lipo-6 Black - Nutrex

Hodnotenie produktu

Priemerné hodnotenie 80.00%

Hodnotilo 1 uživatelů

Cenník

Variant Balenie Cena Dostupnosť
120 tbl
29,90 € / Skladom
120 tbl 29,90 € s DPH Skladom

Popis produktu

LIPO-6 Black sa skladá z takých zložiek, ktoré odbúravajú tuk v tele veľmi rýchlo, je efektívny a výkonný!

Nutrex Lipo-6 Black podporuje spaľovanie tukov na novej extrémnej a maximálnej úrovni! Je neporovnateľný s inými spaľovačmi tukov!

LIPO-6 Black je jedným z najsilneších a najúčinnejších spaľovačov tukov, aký táto planéta ešte nikdy nepoznala! V laboratóriu sme zostavili zmes, ktorá dokáže účinne spáliť tuky a výsledok Vám chceme teraz predstaviť – je ním LIPO-6 BLACK. Tento neviditeľný vzorec pracuje v oblasti, do ktorej sa doposiaľ neodvážil vstúpiť žiaden iný spaľovač tukov. LIPO-6 Black útočí na telo „s inštinktom zabijaka“ (až do hĺbky), aby zničil TUK. Ide o spaľovač tukov v pravom slova zmysle. Ak hľadáte účinný spaľovač tukov, LIPO-6 Black je najlepším kandidátom.

LIPO-6 Black sa skladá z takých zložiek, ktoré odbúravajú tuk v tele veľmi rýchlo, je efektívny a výkonný! Benefitom tohto produktu je, že ide o likvidátor tuku v podloží.

K jeho kľúčovým zložkám patrí:

 • extrémna formula 5-stupňovej výživy slúžiaca na odbúravanie tukových buniek
 • 2-krát silnejší thyronín pre hyperaktívny metabolizmus tukov
 • aktivuje hnedé tukové tkanivo, v ktorom sú geneticky kombinované 3 termo-chemické fenyletylamíny
 • prostredníctvom zvýšenia telesnej teploty vedie k odbúravaniu uložených tukov
 • vytvára kompletnú disperziu pre maximálnu pevnosť a silu svalov

Dávkovanie

Vzhľadom na extrémne účinky produktu LIPO-6 Black je nutné striktne dodržiavať pokyny, ktoré sa nachádzajú na obale. Užívajte 1-3 tablety ráno a ďalšie 1-3 v odpoludňajších hodinách. Po 18:00 hodine a pred spaním už neužívať. Dávku postupne zvyšujte. Maximálna denná dávka predstavuje 6 tabletiek. Pre maximálny výkon a kvalitné výsledky by sa LIPO-6 Black nemal užívať pri jedle, ale maximálne 30 minút pred jedlom.

LIPO-6 Black by sa mal dávkovať v cykloch. Maximálna dĺžka jedného cyklu je 8 týždňov, po ktorých nasleduje 4-týždňová prestávka.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 3 kaps.
Počet dávok v balení: 40
Nicotinic Acid 98 % 20 mg
Coffea Arabica (fruit) 333 mg
Theobroma Cacao (seed) 208,5 mg
Citrus Aurantium (fruit) 60 mg
Coleus Forskohlii (root) 25 mg
Piper Nigrum (fruit) 2,5 mg

Zloženie

MTC, rastlinná celulóza, oxid titaničitý, slnečnicový lecitín, Tocopherols Concentrate, Mixed-Low Alpha Type, Colour: Allura Red (E129), Brilliant Blue FCF (E133), Sunset Yellow (E110).


Upozornenie

Dôležité upozornenie: LIPO-6 Black nie je určený pre osoby mladšie ako 21 rokov. Taktiež nie je určený pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračovať dennú odporúčanú dávku. Neužívať synephrín, kofeín z iných zdrojov, vrátane kávy, čaju, sódy, ďalších doplnkov stravy a liekov. Tento produkt obsahuje kofeín. Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom, pokiaľ užívate lieky, vrátane MAO-inhibítorov, antidepresív, aspirínu, drog alebo výrobkov obsahujúcich fenylefrín, edefrín, pseudoefedrín a i. Poraďte sa s lekárom pred použitín aj v takom prípade, ak máte srdcové a črevné problémy, ťažkosti s ľadvinami alebo štítnou žľazou, trpíte duševnými poruchami, máte ťažkosti pri močení, cukrovku, vysoký krvný tlak, srdcovú arytmiu, časté bolesti hlavy alebo zväčšenie prostaty. Udržujte mimo dosahu detí.


Hodnotenia (1) Hodnotiť

Priemerné hodnotenie 80.00%

Hodnotilo 1 uživatelů

 • 5
  0x
 • 4
  1x
 • 3
  0x
 • 2
  0x
 • 1
  0x

Zákazník Martin Horčičák (Skalité) hodnotil dňa 20.2.2016

Fakt kvalitny spalovac. Je ho citit


Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.