Lipo 6 Black Ultra Concentrate - Nutrex Lipo 6 Black Ultra Concentrate - Nutrex

Lipo 6 Black Ultra Concentrate - Nutrex

Cenník

Variant Balenie Cena Dostupnosť
60 tbl
28,90 € / Skladom
60 tbl 28,90 € s DPH Skladom

Popis produktu

Lipo 6 Black Ultra Concentrate je najpredávanejší spaľovač tukov v USA, ktorý bol vyvinutý z jeho úspešného predchodcu Lipo 6. Je to najsilnejší spalovač tukov aký kedy firma Nutrex vyrobila. Produkt bol odozvou na presýtený Európsky a Americký trh veľkým množstvom nekvalitných a neúčinných spaľovačov.

Lipo 6 Black Ultra Concentrate napomáha spaľovaniu tukov na novej úrovni! Je neporovnateľný! Ak chcete produkt pre extra rýchle a viditeľné redukovanie tukov, potom je tento produkt tým najlepším kandidátom.

Ukrýva v sebe zložky, ktoré likvidujú tuk v tele veľmi rýchlo, ale zároveň mimoriadne účinne a výkonne! Aktivuje hnedé tukové tkanivo, v ktorom sú geneticky kombinované 3 termo-chemické fenyletylamíny. Extrémne silná formula 5-stupňovej pôsobnosti zabezpečuje zničenie tukových buniek.


VÝHODY LIPO 6 BLACK

  • 5 stupňová pôsobnosť
  • 2 x silnejší thyronin pre hyperaktívny tuk
  • vytvára vyššiu telesnú teplotu na odbúranie uložených tukov
  • kompletné kvapalné disperzie pre extrémnu pevnosť a silu

Dávkovanie:

Vzhľadom k extrémnej sile LIPO 6 Black Ultra Concentrate, musí byť striktne dodržiavané všetky pokyny na štítku balenia.

  • prvé 2 dni 1 kapsulu ráno a 1 kapslu najneskôr do 15:00.
  • ďalšie dni berte 2 kapsule ráno a 2 kapsule najneskôr do 15:00 (nad 90 kg 3 kps ráno a 3 kps poobede).
  • nikdy neprekročte počas užívania jednu dávku 2 kps (3 kps nad 90 kg).
  • pre maximálny výkon by nemal byť braný LIPO 6 Black Ultra Concentrate s jedlami. Užívajte najmenej 30 minút pred jedlom.
  • LIPO 6 Black Ultra Concentrate by mal byť braný v cykle. Maximálna dĺžka cyklu je 8 týždňov, po ktorých nasleduje 4-týždňová prestávka.

Nutričné hodnoty1 dávka (1 kapsula)
Chróm (Chromium picolinate)100 mcg
Bezvodý kofeín250 mg
N-acetyl-L-tyrozín110 mg
Paullinia Cupana (semeno)100 mg
Citrus Aurantium (plod)60 mg
Capsicum Annuum (plod)5 mg
Piper Nigrum (plod)5 mg

Zloženie:

Želatína, mikrokryštalická celulóza, stearát horečnatý, oxid titaničitý, oxid kremičitý.


Upozornenie:

LIPO 6 Black Ultra Concentrate nie je vhodný pre osoby mladšie ako 21 rokov. Neužívajte počas tehotenstva alebo dojčenia. Nikdy neprekračujte maximálne odporučené dávkovanie. Nepoužívať Synephrine, kofeín z iných zdrojov, vrátane kávy, čaju, sýtených nápojov a iných doplnkov stravy alebo lieky. Tento produkt obsahuje kofeín.

Pred užívaním Lipo 6 Black Ultra Concentrate sa poraďte so svojím lekárom, ak užívate lieky, vrátane inhibítorov MAO, antidepresíva, aspirín, drogy alebo výrobky obsahujúce fenylefrín, efedrín, pseudoefedrín, alebo iné. Poraďte sa so svojím lekárom pred použitím, ak máte choré srdce, pečeň, obličky alebo ochorenia štítnej žľazy, duševné poruchy, ťažkosti pri močení, diabetes, vysoký krvný tlak, srdcová arytmia, časté bolesti hlavy, zväčšenie prostaty alebo cukrovku. Skladujte mimo dosahu detí.Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.