Liver MAX - Czech Virus Liver MAX - Czech Virus

Liver MAX - Czech Virus

Cenník

Variant Balenie Cena Dostupnosť
100 tbl
13,90 € / Dočasne vypredané
100 tbl 13,90 € s DPH Dočasne vypredané

Popis produktu

Komplexná formula vyvinutá ako podpora pre normálnu funkciu a vyčistenie pečene v tele.


Čo je to Liver MAX?

Plný prírodných extraktov a aminokyselín, ktoré sa výborne doplňujú a fungujú ako 1 extrémne účinný antioxidant.

Liver Max obsahuje 12 funkčných látok, ktoré spolu rôzne synergicky fungujú a podporujú svoje účinky. Základ tvorí štandardizovaný extrakt z Ostropestreca mariánskeho, ktorý ponúka 80 % silymarínu. Flavoidný komplex silymarin je považovaný za hlavné biologicky aktívne látky. Ostropestrec podporuje regeneráciu buniek a zdravie pečene, ktoré z tela pomáhajú odstraňovať toxické látky. Ďalšou významnou látkou je eytrakt artičokov (z listu a z celého). Extrakt z listu je štandardizovaný na 5 % Cynarínu, ktorý pôsobí na bunky pečene a obličiek. Extrakt z celého artičoku zosilňuje účinok Cynarínu, výborne sa teda doplňujú.

 • Ostropestrec mariánsky (80 % silymarínu - štandardizovaný extrakt zo semien) - používaný ako antioxidant (10x silnejší než vitamín E). Používa sa od nepamäti predovšetkým pre podporu správnej funkcie pečene. Dokáže stimulovať proteínovú syntézu v pečeni a tým jej napomáha s nahradzovaním poškodených buniek. Sylimarín zvyšuje úroveň glutatiónu v pečeni až o 35 %.
 • Extrakt z artičokov (list, štandardizovaný na 5 % Cynarínu) - cynarín je derivát organickej kyseliny kávovej, ktorá pôsobí na bunky pečene a obličiek a zvyšuje produkciu žlče a moču. Žlč, ktorá sa vylučuje pre užitie artičokov je redšia a tekutejšia, čím sa znižuje záťaž pečene, zároveň pomáha artičokom odstraňovať nežiaduce látky z krvi.
 • Extrakt z artičoku (celý) - látky z artičokov pomáhajú cynarínu zosilňiť jeho účinok
 • N-acetyl L-cysteín - pozmenená forma neesenciálnej aminokyseliny L-cysteínu, ktorá bola pripojená k acetylovej skupine. Acetylová forma cysteínu je prekurzorom silného antioxidantu glutatiónu. Nedostatok tejto látky môže byť dôvodom pre pomalú regeneráciu po tréningu a horšiu ochranu pred zranením.
 • L-metionín - aminokyselina vo voľnej forme, ktorá prispieva k syntéze SAMe a L-cysteínu, ktorý je súčasťou glutatiónu.
 • Inozitol - spoločne s cholínom sú tieto zložky ideálne, aby sa tuky neakumulovali v pečeni a zlepšil sa ich transport a metabolizmus.
 • Cholín bitartrát - prispieva k udržaniu normálnej činnosti pečene a k normálnemu metabolizmu lipidov. Naviac sa skvele dopĺňa s inozitolom.
 • Glutatión - antioxidant, ktorý využíva každá bunka v tele. Suplementácia glutatiónom je vhodná k podpore vlastného glutatiónu v bunkách a tým pádom udržuje účinnosť celého systému glutatiónu.
 • SAMe je skratka pre S-adenozil L-metionín. Táto forma je skúmaná na pacientoch s cirhózou pečene alebo steatózou (stukovatenie) pečene. V štúdií na 52 zdravých ľuďoch bol zistený nárast sérového ALT (Alaninaminotransferáza) za 8 týždňov suplementácie o 22 %. Ďalšie štúdie na SAMe zahrňujú hlavne vplyv na osteoartrózu a depresiu.
 • Vitamín B2 (riboflavín) - významná látka, ktorá prispieva k normálnemu energetckému metabolizmu. V organizme vykazuje antioxidačnú aktivitu. Prispieva k normálnej činnosti nerovej sústavy a k zníženiu miery únavy a vyčerpania.
 • Vitamín B6 (pyridoxín HCI) - prispieva k normálnej syntéze cysteínu, k normálnemu metabolizmu homocysteínu, k normálnej funkcii imunitného systému.
 • Vitamín B1 (tiamín HCI) - prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy a činnosti srdca.

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsule 2x denne (s raňajkami a večerou), celkom 4 kapsule denne. Neprekračujte dávku 4 kapsule denne. Zapite dostatočným množstvom vody.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť dennej dávky:4 kaps.
Počet dávok v balení: (100 kaps.)50
Ostropestrec mariánsky560 mg
Extrakt z artičoku (list)200 mg
Extrakt z artičoku (celý)200 mg
N-acetyl L-cysteín200 mg
L-metionín100 mg
Inozitol100 mg
Cholín bitartrát100 mg
Glutatión40 mg
SAMe40 mg
Vitamín B21,3 mg
Vitamín B61,1 mg
Vitamín B10,9 mg

Zloženie

Ostropestrec mariánsky (80 % štandardizovaný extrakt zo semien), extrakt z artičokov (list štandardizovaný na 5 % Cynarínu), extrakt z artičokov (celý), N-acetyl L-cysteín, L-metionín, inozitol, cholín bitartrát, glutatión, protihrudkujúca látka (uhličitan horečnatý), SAMe (S-adenosyl L-metionín), riboflavín, pyridoxín HCI, tiamín HCI, želatínová kapsula (farbivo: oxid titaničitý).


Informácie pre alergikov

Vyrábané v zariadení kde sa spracováva aj mlieko, vajcia, sója, kôrovce, rybí olej a orechy.


Upozornenie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Po otvorení spotrebujte do 50 dní. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Pred užívaním sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom.


Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.