Maqui (pomáha pri hnačkách) - Yamamoto Maqui (pomáha pri hnačkách) - Yamamoto

Maqui (pomáha pri hnačkách) - Yamamoto

Cenník

Variant Balenie Cena Dostupnosť
30 tbl
14,90 € / Skladom
30 tbl 14,90 € s DPH Skladom

Popis produktu

Superovocie Maqui má 3x vyššiu hodnotu ORAC (schopnosť antioxidantov pohlcovať volné radikály) než acai a goji, a cca 15x vyššiu hodnotu než čučoriedky.


Maqui sú fialové bobule, podobné nám známym čučoriedkam. Tiež sú nazývané „čučoriedky Patagónie“, ale v porovnaní s čučoriedkami, je to ovocie s najväčším obsahom antioxidantov na svete. Táto rastlina je pôvodom z Čile, endemická k sub-antarktickým lesom, rozšírená v Patagónii, na ostrovoch Juana Fernándeza a v Argentíne, kde rastie vo vlhkých pôdach s bohatým humusom. Bobule dozrievajú v januári až februári a zberajú sa až do apríla.

Bobule sa tradične používali na prípravu kvaseného nápoja Mapuche, rodákov z južného Čile. Dnes je to považované za skutočné „superovocie“ vďaka svojej mimoriadnej anti-oxidačnej vlastnosti.

Maqui môže mať mierne adstringentné vlastnosti a môže byť použitý v prípade hnačky a obnovy zmenenej bakteriálnej flóry. Ukázalo sa, že prítomnosť delfinidín-3-sambubiozid-5-glukozidu zlepšuje bunkovú citlivosť na inzulín, čím stimuluje vstup glukózy do svalových buniek v prospech väčšej produkcie energie, a zároveň inhibuje uvoľňovanie glukózy pečeňovými bunkami, čo vedie k zaujímavému hypoglykemickému účinku.


Výhody:

  1. "Superovocie"
  2. Najväčší obsah antioxidantov na svete
  3. Pomáha pri hnačkách
  4. Vhodný pri citlivosti na inzulín

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu denne s vodou.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky:1 kaps.
Počet dávok v balení:30
Hodnoty:
Extrakt Maqui300 mg
z toho antokyány30mg
z toho delphínidiny24 mg

Zloženie

Suchý extrakt maqui (Aristotelia chilensis (Molina) Stuntz.) 10 % antokyány a 8 % delphínidiny, objemové činidlá: celulóza, fosforečnan vápenatý; kapsula (želatína), činidlá proti spekaniu: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý; farbivo: E171.


Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Neužívajte dlhodobo bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.


Výrobca

IAF Network srl - Via Savella II Travesa, 43-25038 Rovato (BS), Made in Italy.


Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.