Med kvetový BIO Fructos - Wolfberry Med kvetový BIO Fructos - Wolfberry

Med kvetový BIO Fructos - Wolfberry

Cenník

Variant Balenie Cena Dostupnosť
400g
8,90 € / Skladom
400g 8,90 € s DPH Skladom

Popis produktu

Med kvetový BIO 400 g Fructos. Tento med v bio kvalite pochádza z odľahlej krajiny bulharských hôr z ekologicky obhospodarovaného územia.


Ako konzumovať med

Med je veľmi známe sladidlo, ktoré bolo využívaným doteraz v dávnej minulosti. Dnes je používaný snáď v každej kuchyni a to na mnoho spôsobov. Či už ako pomocník pri varení, pečení alebo sladidlo Rôzne nápojov. Ale také pomáha pri Liečba prechladnutí, chrípke a zápaloch dýchacích ciest.


Charakteristika

BIO medy sú výnimočné pre dodržanie harmónie s prírody a životného prostredia. Včely zbierajú nektár pre BIO med v nedotknutej prírodné krajině neba na ekologicky obhospodarovaných poliach a záhradách. Včelie úle musia byť Umiestnenie v strede tohto ekologického územia a to z dôvodu Zaistenie zber bio nektáru.

U medu je všeobecne známe, že na základe prírodného procesu je tvorená z kryštálov, ktoré chránia chuť a sú znakom kvality. Tieto kryštály sa rozpúšťa pri teplote 35 ° C až 40 ° C.


Nutričné hodnoty na 100g

Energie: 310 kcal

Tuky: 0 g

Sacharidy: 80 g

Bílkoviny: 1,6 g


Skladovanie
Skladujte pri teplote 21°C - 27°C.


Obsah
400 g


Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.