Melatonin - Czech Virus Melatonin - Czech Virus

Melatonin - Czech Virus

Cenník

Variant Balenie Cena Dostupnosť
100 tbl
9,90 € / Skladom
100 tbl 9,90 € s DPH Skladom

Popis produktu

Suplementácia melatonínom ako doplnkom stravy je naozaj vhodná hlavne pre vyťažených ľudí, ťažko trénujúcich športovcov a osoby, ktoré často cestujú.

Základným významom spánku je regenerácia rozumových funkcií. Tieto schopnosti sú nevyhnutné pre myslenie a riadenie organizmu. Spánok je nevyhnutný aj v procese tvorby pamäte krátkodobej aj dlhodobej. Pri nedostatočne kvalitnom spánku dochádza k zhoršenému učeniu. Zároveň tiež klesá rýchlosť a presnosť. Umelé osvetlenie v noci taktiež potláča syntézu melatonínu. V prípade opakovaného vystaveniu sa svetla v noci, dochádza k zvýšenej syntéze melatonínu ráno.

Pre športovcov je spánok obzvlášť dôležitý kvôli regenerácii svalov, vyplavovaniu rastového hormónu a rastu svalov. Každý človek by si mal svoju toleranciu a potrebu melatonínu otestovať po menších dávkach, nie je vhodné začať dávkou 1 tbl., ale skôr polovicou tablety a postupne skúšať svoju toleranciu. Tento produkt je výsledkom spolupráce s poprednou špecialistkou na melatonín v SR.

Nie je návykový. Dávkovanie ale vždy konzultujte so svojím ošetrujúcim lekárom, ktorý pozná váš zdravotný stav a dokáže vám určite aj správnu dávku melatonínu.


Výhody:

  • Pomáha regulovať spánok
  • Zlepšuje regeneráciu
  • V 1 tablete 2 mg melatonínu

Dávkovanie

1 tabletu pred zaspaním zapite vodou. Melatonín účinkuje v tme, preto nenarúšajte jeho účinky svetlom. Najmä sa vyhnite zdrojom tzv. modrého svetla (mobily atď.).


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky:1 tbl.
Počet dávok v balení: (100 tbl.)100
Melatonín2 mg

Zloženie

Plnidlo mikrokryštalická celulóza, melatonín, protihrudkujúca látka stearan horečnatý (rastlinného pôvodu).


Upozornenie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je vhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ak sa liečite s hladinou krvného cukru, konzultujte užívanie melatonínu so svojím lekárom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte v suchu pri teplote 10-25 °C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Po otvorení spotrebujte do 60 dní. Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Pred užívaním sa vždy poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom!


Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.