MPS-5 Pro - Czech Virus MPS-5 Pro - Czech Virus

MPS-5 Pro - Czech Virus

Cenník

Variant Príchuť Balenie Cena Dostupnosť
Vanilková zmrzlina 1000g
24,90 € / Skladom
Vanilková zmrzlina 1000g 24,90 € s DPH Skladom
Čokoládová pralinka 1000g
24,90 € / Skladom
Čokoládová pralinka 1000g 24,90 € s DPH Skladom
Vanilková zmrzlina 2250g
48,90 € / Skladom
Vanilková zmrzlina 2250g 48,90 € s DPH Skladom
Čokoládová pralinka 2250g
48,90 € / Skladom
Čokoládová pralinka 2250g 48,90 € s DPH Skladom

Popis produktu

MPS-5 Pro je tvorený:

 • Natívny srvátkový proteín CFM (koncentrát) vyrobený metódou Cross Flow Microfiltration. Je to mikrofiltrácia so skríženým tokom, ktorá prebieha cez špeciálne keramické filtre, ktoré prepúšťajú len srvátkový proteín bez ďalších nežiadúcich zložiek. Šetrne oddeľuje bielkoviny zo srvátky od denaturovaných bielkovín, mliečneho tuku a laktózy. Týmto spôsobom si zachováva proteín maximum bioaktívnych frakcií a má vysokú biologickú účinnosť. Proces je úplne bez chémie. (43% bielkovín produktu)
 • Natívny mliečny proteín je zdrojom micelárneho kazeínu, ktorý uvoľňuje bielkovinu postupne, až niekoľko hodín. Zo štúdií jasne vyplynulo, že prídavok micelárneho kazeínu k srvátkovému proteínu je veľmi vhodný a táto kombinácia podporuje maximalizáciu svalových prírastkov. Kazeín je štandardne známy ako bielkovina vhodná najmä na noc, podľa štúdií je ale táto kombinácia vhodná práve po tréningu pre maximálne výsledky. (38% bielkovín produktu)
 • Natívny srvátkový proteín CFM (izolát) je spracovaný metódou CFM a ponúka maximálne množstvo bielkovín s takmer nulovým obsahom tuku a sacharidov. (9% bielkovín produktu)
 • Hydrolyzovaný srvátkový proteín nie je v tomto produkte pridaný pre extrémne rýchlu absorpciu, ako je zvykom, ale pre naštartovanie stimulácie trávenia bielkovín. (5% bielkovín produktu)
 • Vaječný albumín ponúka vysoký obsah bielkovín, je bez tuku, cholesterolu a laktózy. Albumín je pomalšie stráviteľná bielkovina, ktorá dávkuje bielkoviny postupne (dlhšie, než srvátkový proteín). Má vysokú biologickú hodnotu a ponúka kompletný profil esenciálnych aminokyselín, ktorými dopĺňa spektrum tohto proteínu. (5% bielkovín produktu)

Proteíny značky Czech Vírus sa vyznačujú originalitou a inováciami. Z tohto dôvodu MPS-5 Pro obsahuje enzýmy, ktoré ešte viac pomôžu s maximálnou využiteľnosťou proteínu.

 • Tolerase™ L je kyslá laktáza, ktorá prevádza laktózu na glukózu a galaktózu. Enzým pochádza zo špeciálneho kmeňa huby Aspergillus oryzae. Jeho aktivita pri nízkom pH (3,5 - 5,5) robí túto laktázu zvlášť účinnú pri trávení laktózy v žalúdku a je preto ideálny pre použitie vo výživových doplnkoch ako pomoc pri trávení.
 • Papaín je proteolytický enzým, obsiahnutý predovšetkým v šťave nezrelých plodov papajovníku (Carica papaya). Papaín hydrolyticky štiepi peptidy, amidy i estery.
 • Bromelain je enzým, ktorý nájdeme v čerstvom ananáse. Štiepi bielkoviny a zráža mlieko. Bromelaín obsiahnutý v prírodných produktoch je vyrábaný zo stopky ananásu a líši sa od enzýmu, ktorý je obsiahnutý v plode.

Výhody:

 1. Kvalitný 5-zložkový proteín
 2. Obohatený o tráviace enzýmy
 3. Vyrobený ČR

Dávkovanie

Rozmiešajte 1 dávku (30 gramov) v 300 ml vody alebo nízkotučného mlieka. Použite mixér alebo šejker. V závislosti na dennej potrebe bielkovín užívajte 2-3 dávky denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Chocolate Praline)30 g
Počet dávok v balení: (1 000 g)33
Počet dávok v balení: (2 250 g)75
Hodnoty:v 100 gv 30 g
Energetická hodnota1 474 kJ/351 kcal442 kJ/105 kcal
Tuky4,3 g1,3 g
z toho nasýtené mastné kyseliny2 g0,6 g
Sacharidy4,7 g1,4 g
z toho cukry4,3 g1,3 g
Bielkoviny73 g22 g
Soľ1,43 g0,43 g
ToleraseTM L2 000 FCC600 FCC
Tráviace enzýmy84 mg25 mg
Bromelaín42 mg12,5 mg
Papaín42 mg12,5 mg

Zloženie

Chocolate Praline: CFM srvátkový koncentrát (z mlieka, instantizér slnečnicový lecitín), natívny mliečny proteín (koncentrát, zdroj micelárneho kazeínu), CFM srvátkový izolát (z mlieka, instantizér sójový lecitín), hydrolyzovaný proteínový koncentrát (z mlieka, instantizér sójový lecitín), sušený vaječný albumín z bielkov, odtučnený kakaový prášok, aróma, chlorid sodný, sladidlo (sukralóza), xantánová guma, enzýmy papaín, bromelaín, mikrogranulovaná galaktozidáza (laktáza tolerase™ L).

Vanilla Ice Cream: CFM srvátkový koncentrát (z mlieka, instantizér slnečnicový lecitín), natívny mliečny proteín (koncentrát, zdroj micelárneho kazeínu), CFM srvátkový izolát (z mlieka, instantizér sójový lecitín), prášok z bielej čokolády (sukróza, kakaové maslo, mliečny prášok), hydrolyzovaný proteínový koncentrát (z mlieka, instantizér sójový lecitín), sušený vaječný albumín z bielkov, aróma, chlorid sodný, sladidlo (sukralóza), xantánová guma, enzýmy papaín, bromelaín, mikrogranulovaná galaktozidáza (laktáza tolerase™ ️ L).


Informácie pre alergikov

Obsahuje mliečnu bielkovinu, laktózu a sóju (zo sójového lecitínu). Výrobok vyrobený v závode spracovávajúcim mlieko, vajíčka, sójové bôby, kôrovce, rybí olej, orechy.


Upozornenie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy.


Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.