Muscle Testo Pac - SelfOmniNutrition Muscle Testo Pac - SelfOmniNutrition

Muscle Testo Pac - SelfOmniNutrition

Cenník

Variant Balenie Cena Dostupnosť
120 tbl
26,90 € / Skladom
120 tbl 26,90 € s DPH Skladom

Popis produktu

Mužský hormón testosterón je veľmi dôležitý pre Váš tréning. Tento produkt pozitívne ovplyvňuje prirodzenú produkciu testosterónu. Látky selén, zinok, vitamín B6 napomáhajú plodnosti a normálnej hormonálnej aktivite. Produkt blokuje zvyšovanie estrogénu a to hlavne u mužov. Je prospešný ako pre mužov, tak aj pre ženy a prispieva k celkovej hormonálnej rovnováhe tela. Má pozitívny vplyv na imunitný systém a kosti. Má efekt afrodiziaka.


Nutričné hodnoty

Nutričné hodnotyna dávku (4 kapsuly)% ODD*
Energetická hodnota0kcal=0kJ0 %
Kyselina D-asparágová (DAA)1820 mg**
Žíhľava extrakt (Urtica dioica)(listy) 200:1 (95% Divanillyltetrahydrofuran)260 mg**
Zázvor extrakt (Zingiber officinale)(koreň)(5% gingerols)160 mg**
Tribulus terrestris (90 % saponínov)160 mg**
Ovos extrakt (Avena Sativa)160 mg**
Zinok (glukonát zinočnatý)22,5 mg125 %
Vitamín B6 (pyridoxín HCl)2,8 mg200 %
Selén (selénan sodný)83 mcg150 %
Vitamín D (cholekalciferol)10 mcg200 %
* Percento denných hodnôt založených na príjme 2000 kcal alebo 8400 kJ. Vaše hodnoty môžu byť vyššie alebo nižšie v závislosti od vašej potreby kalórií.** Percento denných hodnôt nie je stanovené.

Ďalšie zložky

Kyselina D-asparágová, Žíhľava extrakt (95% Divanillyltetrahydrofuran), Zázvor extrakt (Zingiber officinale)(koreň), Tribulus terrestris (90 % saponínov), Ovos extrakt (Avena Sativa), Zinok, Vitamín B6, Selén, Vitamín D, Protihrudkujúce látky (E460, E551), Kapsule (želatína, farbivo (E120, E171, E172, E131)).

Odporúčané dávkovanie

Užívajte 4 kapsuly denne, s dostatočným množstvom vody (alebo iného nápoja).

Upozornenie

Nevhodné počas tehotenstva a dojčenia. V prípade výskytu nežiaducich účinkov je potrebné prestať používať produkt a poradiť sa s lekárom. Nie je určené osobám do 18 rokov. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uchovávať mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Produkt vyrobený v prevádzke, kde sa spracováva sója, vajcia, obilniny, arašidy a orechy.


Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.