Osteo Gelatin + MSM - Amix Osteo Gelatin + MSM - Amix

Osteo Gelatin + MSM - Amix

Cenník

Variant Príchuť Balenie Cena Dostupnosť
Bez príchute 200 tbl
12,90 € / Skladom
Bez príchute 200 tbl 12,90 € s DPH Skladom
Bez príchute 400 tbl
16,90 € / Skladom
Bez príchute 400 tbl 16,90 € s DPH Skladom

Popis produktu

Osteo Gelatin + MSM je výnimočný výrobok, ktorého hlavné účinky sa využívajú na regeneráciu športom zaťažených a opotrebovaných kĺbov. Každá kapsula obsahuje vysoko účinnú kombináciu hydrolyzátu kolagénu doplneného o MSM (metylsulfonylmetán) pre ochranu Vašich kĺbov.

Kolagén tvorí základnú stavebnú hmotu spojivových tkanív, ktoré sa nachádzajú hlavne v kostiach, chrupavkách, šľachách, väzoch a koži. Kolagén ako vysoko hydrolyzovaná bielkovina prispieva k normálnemu stavu kostí. Podporuje tiež rast a kvalitu vlasov, odstraňuje lámavosť nechtov, napomáha regenerácii pokožky a spomaľuje proces starnutia kostí, kĺbov a chrupaviek. MSM (metylsulfonylmetán) je zasa zdrojom organicky viazanej síry, ktorá pôsobí pri tvorbe kolagénových vlákien ako silný antioxidant.

Vďaka tomu, že Osteo Gelatin + MSM má tabletovú formu je zaistená stabilita obsiahnutých zložiek, vyššia koncentrácia účinných látok a dokonalá vstrebateľnosť a využitie v ľudskom tele.


Výhody Osteo Gelatin + MSM:

  • Výživa chrupavky
  • Rast svalov
  • Regenerácia pokožky

Odporúčané dávkovanie Osteo Gelatin + MSM:

Základná dávka je 4-6 kapslí denne najlepšie na lačný žalúdok alebo medzi jednotlivými jedlami. Pri zvýšenej fyzickej námahe je možné dávku zvýšiť až na 5-10 kapslí denne. Dávku vždy zapite dostatočným množstvom vody.


Tabuľka nutričných hodnôt:

Osteo Gelatin + MSM 200 kaps (bez príchute)
Veľkosť 1 dávky: 6 kaps
Počet dávok v balení: 33
Nutričné hodnoty1 dávka (6 kaps)% ODD*
Hydrolyzovaný kolagén400 mg**
MSM30 mg**
*odporúčaná denná dávka
**denná dávka nie je stanovená


Zloženie Osteo Gelatin + MSM:

Pri dávke 6 kapslí / 10 kapslí: peptidy kolagenného hydrolyzátu želatíny (2400 mg / 4000 mg), želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo oxid titaničitý), MSM - methylsulfonylmethan (180 mg / 300 mg), látky zabraňujúce hrudkovateniu: stearát horečnatý, oxid kremičitý


Upozornenie:

Nevhodné pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone.


Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.