Peptides Arginine - Extrifit Peptides Arginine - Extrifit

Peptides Arginine - Extrifit

Hodnotenie produktu

Priemerné hodnotenie 80.00%

Hodnotilo 2 uživatelů

Cenník

Variant Balenie Cena Dostupnosť
100 tbl
15,70 € / Skladom
100 tbl 15,70 € s DPH Skladom

Popis produktu

Peptidy arginínu! Najvyššia možná vstrebateľnosť, maximálne prekrvenie svalov. Ste skutočne náročnými konzumentmi produktov športovej výživy, pokročilými cvičencami , ktorí trénujú intenzívne niekoľkokrát týždenne a chcete špičkový produkt s obsahom nejvstrebatelnejšej formy arginínu? Zvoľte Peptides Arginine. Je novou formou arginínu - peptidy arginínu, ktoré vznikajú procesom kombinujúcim voľnú formu L-arginínu s peptidy izolovanými zo srvátky za použitia frakcionačných a separačných technológií. Peptidová forma arginínu vyniká skvelou a rýcholu vstrebateľnosťou. To zaisťuje maximálny účinok tejto formy arginínu. Vyskúšajte a porovnajte rozdiel!


Pumpa, prekrvenie, tvorba oxidu dusnatého! Základ suplementácia každého kulturistu. Mimoriadne silný arginín v peptidovej forme. V jedinej kapsuli Peptides Arginine od Extrifit je 500 mg peptidov arginínu. V súčasnosti je táto forma arginínu považovaná za vôbec najkvalitnejšie, má najvyššiu účinok a vstrebateľnosť.


Čo robí Arginín ?

Prekrvuje svaly. Nie je nič horšieho než mdlý, nijaký tréning, bez pocitu napráskaných a plných svalov. Prekrvenie ale neznamená len príjemný pocit napumpovania svalov pri tréningu, aj keď tento pocit je na nezaplatenie, že? Prekrvenie a napumpovanie svalových vlákien je nesmierne dôležité okrem príjemného pocitu tvrdosti precvičovaného svalu tiež z toho dôvodu, že do svalov sa dostávajú v tomto zosilnenom krvnom riečisku dôležité výživné látky, vďaka ktorým sval regeneruje, silnie a rastie ! Preto nezabudnite vziať spoločne s arginínom tiež pred tréningom, pri tréningu i po tréningu napr. Aminogel, BCAA GT +, Hydro Amino, AminoFree Peptides, GLUT Pure, čo sú látky, ktoré potrebuje sval k rastu. Nebolo by Vám k ničomu svaly len prekrvovať silným arginínom, musíte ich tiež živiť. Extrifit má samozrejme všetky tieto rastové látky v ponuke.

Arginín je základným kameňom suplementácie pre napumpovanie svalov krvou. Je súčasťou naprostej väčšiny takzvaných pre-workoutových (predtréningových) produktov. Teraz máte možnosť si dávkovať arginín sami, podľa svojej individuálnej potreby. Môžete posilniť svoj predtréningový prípravok (NOCKO) o ďalšie gramy arginínu. Peptides Arginine je ideálnym prekrvujúcim suplementom tiež pri večernom tréningu, kedy nie sú vhodné NOCKA s obsahom kofeínu (kofeín stimuluje a môže narušiť zaspávanie a spánok).

Peptides Arginine obsahuje 500 mg arginínu vo free forme v každej kapsuli. Dokonale jednoduché dávkovanie - čo kapsula, to gram arginínu ! Každá kapsula je potlačená logom Extrifit®, čo je znak originality a je dôkazom, že kapsule sú vyrobené v našom výrobnom závode. V týchto originálnych potlačených kapsuliach budú postupne vyrábané všetky naše kapsulované produkty. Potlač kapsúl je minerálna, prírodná.

Peptides Arginine 500 Mg je produkt obsahujúci voľnú aminokyselinu L-arginín v kapsuliach. L-arginín je aminokyselina, ktorá je obzvlášť v silových športoch už tradične používaná. Arginín je známym prekurzorom oxidu dusnatého, jeho užívanie tak môže napomáhať spomínanému napumpovaniu svalov pri tréningu. Napumpovanie svalov však nemá význam len v tom, že máte pri tréningu dobrý pocit. Napumpovanie svalov znamená ich lepšie prekrvenie a toto lepšie prekrvenie znamená rýchlejšie a intenzívnejšie prísun živín do svalu - samozrejme vtedy, ak máte kvalitnú stravu. Lepšie zásobenie svalov živinami Vám zabezpečí viac energie na tréning a teda lepší výkon pri tréningu aj vo fáze odpočinku, kedy môže významne napomôcť regeneráciu svalov po výkone.

Veľkou výhodou produktu Peptides Arginine 500 Mg je úplne presné dávkovanie arginínu a veľmi ľahká stráviteľnosť a jednoduchá vstrebateľnosť, ktorá je zabezpečená tým, že produkty sú v kapsuliach bez akýchkoľvek spojív. Aby trávenie prebehlo bezchybne, nezabudnite kapsule zapiť dostatočným množstvo vody.


Tabuľka nutričných hodnôt:

1 cps
energetická hodnota9 kJ/2 kcal
bielkoviny0,5 g
sacharidy0 g
- z toho cukry0 g
tuky0 g
- z toho nasytené mastné kyseliny0 g
vláknina0 g
soľ0,01 g
1 cps
peptidy L-argininu500 mg

Zloženie :

 • peptidy L-arginínu (PepForm®)
 • prídavné látky (zostupne): kapsule [želatína, oxid titaničitý (prírodné farbivo), oxid železitý (minerálne farbivo), šelak (prírodná leštiace látka)], stearan horečnatý (protihrudkujúca látka)

Odporúčané dávkovanie :

 • začiatočníci a osoby s telesnou hmotnosťou do 80 kg: užívajte max. 2 kapsule Peptides Arginine denne
 • pokročilí a osoby nad 80 kg: užívajte max. 4 kapsule denne
 • dávkovanie závisí na telesnej hmotnosti a intenzite tréningu
 • užívajte pred tréningom

Upozornenie :

Doplnok stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25? C, starostlivo uzavreté, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte dennú doporučenú dávku. Nevhodné pri metabolických poruchách so zvýšenou hladinou arginínu. Nevhodné pre diabetikov a osoby s respiračným ochorením (napr. Astma), ochorením srdca, ciev, pečene a obličiek a poruchami krvného tlaku. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.


Hodnotenia (2) Hodnotiť

Priemerné hodnotenie 80.00%

Hodnotilo 2 uživatelů

 • 5
  0x
 • 4
  2x
 • 3
  0x
 • 2
  0x
 • 1
  0x

Zákazník eyokeguza (Marsh Harbour) hodnotil dňa 17.4.2019

http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Buy Amoxicillin Amoxicillin 500mg Capsules For Sale gfl.tfrd.najprotein.sk.fvk.im http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/

Zákazník esosuyuzar (Maribor) hodnotil dňa 17.4.2019

http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin No Prescription Amoxicillin 500mg Capsules wmi.lzie.najprotein.sk.mob.xc http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/


Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.