Perfect Milkshake - Czech Virus Perfect Milkshake - Czech Virus

Perfect Milkshake - Czech Virus

Cenník

Variant Príchuť Balenie Cena Dostupnosť
Jahodový milkshake 2000g
38,90 € / Skladom
Jahodový milkshake 2000g 38,90 € s DPH Skladom
Citrónový milkshake 2000g
38,90 € / Skladom
Citrónový milkshake 2000g 38,90 € s DPH Skladom
Čerešňa & Jogurt 2000g
38,90 € / Skladom
Čerešňa & Jogurt 2000g 38,90 € s DPH Skladom

Popis produktu

Perfect Milkshake sa skladá zo 100% srvátkového proteínu spracovaného ultrafiltráciou za studena úplne bez chémie. Ďalej proteín obsahuje prírodné arómy a farbivá a je ľahko dosladený sukralózou. Do produktu sme navyše pridali tráviace enzýmy (bromelain a papain). Jedná sa o "zlatý štandard" medzi proteínmi, najlepší pomer cena / výkon. Tento produkt vznikol s víziou ponúknuť skvelý základný proteínový produkt hlavne pre hobby športovcov, ktorí ocenia čisté zloženie a skvelú (naozaj skvelú) chuť. Je vynikajúci pre doplnenie bielkovín do vášho jedálnička a tiež pre vychutnanie mliečneho shaku bez nutnosti zhoršovanie vašich nutričných štandardov. Neuveríte, že môže proteín s takými nutričnými hodnotami chutiť ako plnotučný šejk plný cukru. Ponúkané príchute sme ladili úplne bez preháňania skoro rok a každá z nich mala niekoľko verzií, ako sme ich použili do finálneho produktu. Perfect Milkshake je náš najlepší proteín v pomere cena / výkon.


Kľúčové vlastnosti Perfect Milkshake:

 • Zdroj bielkovín: Perfect Milkshake obsahuje 100% srvátkový proteín spracovaný šetrnou metódou bez chémie - ultrafiltráciou. Tá zaisťuje vysokú kvalitu proteínu a nízky obsah sacharidov a tukov, ktoré sú vo veľkej miere odstránené práve filtráciou. Najaktívnejší forma srvátkového proteínu. Vysoká biologická hodnota a rýchla vstrebateľnosť.
 • Maximum bio-aktívnych frakcií: Proteínové frakcie majú pozitívne účinky na zdravie človeka. Jedná sa o aminokyseliny, ktoré sú zoskupené do rôznych proteínových štruktúr a tým pádom majú aj rôzne účinky. Jedná sa o Beta-laktoglobulín, Alpha-lactalbumin, Glycomacropeptid, Imunoglobulíny G, A, Bovine Serum Albumín a Lactoferrin.
 • Čisté zloženie a skvelá chuť: Ako už bolo spomenuté, hlavnou časťou je čistá 100% srvátková bielkovina spracovaná šetrnou metódou. K tej sme pridali iba prírodné aróma a farbivo, sladidlo sukralózu, malé množstvo xantánovej gumy a kyseliny citrónovej (podľa príchuti). Nakoniec ešte 2 tráviace enzýmy a vznikol perfektný mliečny shake, ktorý si môžeš vychutnať bez výčitiek!
 • Zlatý štandard medzi proteínmi. V našej ponuke sa Perfect Milkshake radí na najnižšiu pozíciu - nenechajte sa však zmiasť, nejedná sa o nejaký lacný šunt :-) Má to u nás len v porovnaní ťažké s ultra prémiovkou Pure Elite CFM a skvelú multi-zložkou MPS-5 PRO. Pokiaľ ho porovnáte s produktmi iných značiek, je dosť možné, že u nich nebude patriť ku "zlatému štandardu", ale do špičky.Perfect Milkshake

Odporúčaná dávkovanie:

 • Rozmiešajte 1 dávku (30 gramov) v 150 ml vody.
 • Použite mixér alebo šejker.
 • V závislosti na dennej potrebe bielkovín užívajte 2-3 dávky denne.

Nutričné hodnoty:

citrónový milkshake100 g
Energetická hodnota382 kcal / 1614 kJ
Tuky6.3 g
– z toho nasýtené2.3 g
Sacharidy7.3 g
– z toho cukry5.3 g
Bielkoviny74 g
Soľ0.92 g
jahodový milkshake100 g
Energetická hodnota385 kcal / 1629 kJ
Tuky6.7 g
– z toho nasýtené2.3 g
Sacharidy6.0 g
– z toho cukry4.0 g
Bielkoviny75 g
Soľ0.89 g
čerešňa – jogurt100 g
Energetická hodnota382 kcal / 1617 kJ
Tuky6.3 g
– z toho nasýtené2.3 g
Sacharidy7.7 g
– z toho cukry5.3 g
Bielkoviny74 g
Soľ0.9 g


Profil aminokyselín:

AminokyselinaObsah % z obsahu proteinu
Alanine5
Argini2.1
Aspartic acid11
Cystine2.2
Glutamic Acid18.1
Glycine1.4
Histidine1.7
Isoleucine*6.4
Leucine*10.6
Lysine9.6
Methionine2.2
Phenylalanine3.0
Proline5.5
Serine4.6
Threonine6.7
Tryptophan1.4
Tyrosine2.6
Valine*5.9
*BCAA – Obsah celkom 22,9%

Zloženie:

 • Citrónový milkshake: Srvátkový koncentrát (z mlieka), Tvarohový prášok (z mlieka), Aroma, Jogurtový prášok (z mlieka), chlorid sodný, Sladidlo (Sukralóza), Xantánová guma, Srvátkový izolát (z mlieka), Papain extrahovaný z Carica papaya ( 1,5 FIP u / mg), Bromelaín extrahovaný z Ananas comosus (1200 GDU / g).
 • Jahodový milkshake: Srvátkový koncentrát (z mlieka), Aroma, chlorid sodný, Farbivo (extrakt z červenej repy), Sladidlo (Sukralóza), Xantánová guma, Regulátor kyslosti (kyselina citrónová), Srvátkový izolát (z mlieka), Papain extrahovaný z Carica papaya (1,5 FIP u / mg), Bromelaín extrahovaný z Ananas comosus (1200 GDU / g).
 • Čerešňa - jogurt: Srvátkový koncentrát (z mlieka), Jogurtový prášok (z mlieka), Aroma, Farbivo (extrakt z červenej repy), chlorid sodný, Sladidlo (Sukralóza), Xantánová guma, Regulátor kyslosti (Kyselina citrónová), Srvátkový izolát (z mlieka), Papain extrahovaný z Carica papaya (1,5 FIP u / mg), Bromelaín extrahovaný z Ananas comosus (1200 GDU / g).
 • Obsah tráviacich enzýmov v 100 g výrobku: Bromelain: 20 mg, Papain: 20 mg

Informácie:

 • Doplnok stravy.
 • Uchovávajte mimo dosahu detí.
 • Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
 • Výrobok vyrobený v závode spracovávajúcim mlieko, vajíčka, sójové bôby, kôrovce, rybí olej, orechy.
 • Neobsahuje látky dopingového charakteru.
 • Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.
 • Chráňte pred mrazom.
 • Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.
 • Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy.
 • Alergény sú zvýraznené tučne.

Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.