Plutonium - Peak Performance Plutonium - Peak Performance

Plutonium - Peak Performance

Hodnotenie produktu

Priemerné hodnotenie 60.00%

Hodnotilo 1 uživatelů

Cenník

Variant Príchuť Balenie Cena Dostupnosť
Krvavý pomaranč 1000g
54,90 € / Dočasne vypredané
Krvavý pomaranč 1000g 54,90 € s DPH Dočasne vypredané

Popis produktu

Predtréningová komplexná formula pre brutálny pump - efekt, maximálne rozpínanie svalových buniek, masívny nárast svalstva a explozívny prísun energie. Detonator zaplaví Vaše svaly s viac než 100 anabolickými antikatabolickými rastovými látkami.

PLUTONIUM je ultra-efektívny predtréningový suplement vyvinutý firmou Peak Performance Products, s obsahom 100 bezkonkurenčných účinných látok. S PLUTONIOM prichádza nová éra, pretože Vám prináša ultra-brutálne napumpovanie svalstva až na maximálny limit svalových buniek, explozívnu energiu, takmer neľudskú energiu a super rýchle spaľovanie tukov. Pôvodne bol PLUTONIUM vyvinutý len pre ruský trh , aby konkuroval podobným americkým suplementom. PLUTONIUM má však vzhľadom na prítomnosť100 účinných látok taký neskutočný vysokoexplozívny účinok, že ho s radosťou ponúkame aj Vám. Pôvodne mal PLUTONIUM obsahovať všetko to, čím sa vyznačujú bežné americké pre-workout suplementy. Po nespočetných testoch s „hardcore“ športovcami, po viacerých skúšobných „prototypoch“ vzniklo revolučné a mimoriadne efektívne zloženie, ktoré každý hľadá - PLUTONIUM. Na rozdiel od bežných predtréningových suplementov PLUTONIUM nie je preplnený lacným kofeínom pre hyperstimuláciu so stratou koncentrácie, ale 100 účinnými látkami, ktoré sa navzájom dopľňajú pre maximálny účinok – energiu, pump efekt.


Zloženie:

T.N.T. DETONATION ENHANCER

So všetkými formami arginínu, prekurzormi (predstupňami) arginínu, s obsahom citrulínu, citrulín-malátu, norvalínu, quercetínu, ornitínu, lyzínu, ginko biloba dodáva Plutonium všetko, čo rozšíri Tvoje cievy až na hranice možného limitu. Tým sa otvára cesta, aby boli Tvoje svaly zaliate všetkými anabolicky pôsobiacimi látkami pre explóziu svalového napumpovania.


CREA-X-PLOSION FACTOR

15 foriem kreatínu a ďalších kreatínových prekurzorov pre najmasívnejšie uloženie najúčinnejších „rozbušiek sily a rastu „ do svalstva a jeho rast. Budú využité všetky možné cesty na čo najrýchlejšie uloženie kreatínu, zažiješ dramatické prírastky sily a objemu svalstva, a svalový „mega-pump“ Ťa katapultuje do najvyšších sfér.


NANO-ATOMIZED ANABOLIC BLASTING AGENT

Revolučná zostava rozvetených aminokyselín (BCAA) vo forme etyl-esteru, malátu, alfa ketoglutarátu a N-acetyl BCAA zaručuje dokonalé vstrebanie a transport k svalovým bunkám pre ich anabolický a antikatabolický efekt.


ENERGETIC SHOCK WAVE

Synergicky pôsobiaca multimatrix z najsilnejších stimulantov a energizérov – ako napr. kofeín, taurín-alfa ketoglutarát, mikronizovaný taurín, glukuronolaktón, ribóza, HMB, guarana, zázvor, žen-šen,TMG, MCT a kukuričný škrob - zvyšuje Tvoju energetickú hladinu a pozornosť rýchlo a masívne ako tlaková vlna. S Plutoniom existuje len jeden cieľ - oprieť sa do náradia a „vybuchnúť“


THERMOGENIC FIRESTARTER

Plutonium obsahuje popri kofeíne, zelenom čaji, zázvoru a troch karnitínových molekulách (Acetyl-L-karnitín (ALCAR) , L-karnitín-tartrát , Glycín-propionyl-L-karnitín-hydrochlorid (GPLC) ) ešte dve formy tyrozínu, capsaicínu, synefrínu, exktrakt bielej vŕby, cholín-bitartrát a inozitol. Tieto spaľovače umožnia bežať spaľovanie tukov na najvyšších obrátkach a Tvoja svalová hladina sa zvýši do nemerateľných hodnôt.


ANABOLIC HORMONE STACK (Including Testosterone, HGH, IGF-1, Insulin)

Anabolizujúca komplexná matrix so steroidálnymi saponínami z tribulus terrestris, fenugreek, MACA, ako aj MHCP (škorica), HCA, 4-hydroxyizoleucín, glycín pôsobia ako booster na maximálnu možnú tvorbu rastových hormónov. Zvlášť testosterón, rastový hormón, IGF-1 a inzulín vedú k maximálnej výstavbe svalov tvrdých ako oceľ.


RADICAL DESTROYER

Zmes najúčinnejších antioxidantov včetne kyseliny alfa lipoovej, EGCG zo zeleného čaju, OPC z grapefruitových jadierok, N-acetyl-cysteínu (NAC), karnozínu dôsledne ničí voľné radikály, ktoré otravujú Tvoj organizmus pri tréningu. Vďaka tomu nie je ohrozený rast svalstva a sily.


RESURRECTION ACTIVATOR

Po tréningu ako pred tréningom. Brutálne tréningové dávky nechajú tvoje telo v šokovom stave. Aby si mal ďalší tréning ešte silnejší a intenzívnejší, dodáva ti Plutonium multikomplex výživných substrátov pre rýchlu a účinnú regeneráciu – beta alanín, glutamín-alfa keto glutarát, N-acetyl –L.glutamín, L-alanyl-L-glutamín a adaptogény.


ELECTROLYT AND CONVEYOR COMPLEX

Pri tréningu s Plutoniom sa budete potiť ako nikdy predtým. Aby ste nestratili dôležité esenciálne výživné látky potrebné pre rast svalstva (minerály, stopové prvky) , sú vám dodávané priamo s Plutoniom. Súčasne Plutonium obsahuje látky na zvýšenie zabudovania anabolických i antikatabolických rastových substrátov.


Iné prísady

jablčná-kyselina a citrónová kyselina, kolagénová bielkovina, prírodné a umelé príchute, emulgátor: sójový lecitín, sladidlo: sukralóza, lubrikant: magnézium stearát, farbivá: Sunset-žltá, azorubín a Titan-oxid.


Výhody:

Hardcore predtréningová formula s obsahom viac ako 100 účinných látok

Extrémny cievno - svalový pump efekt

Anabolické i antikatabolické účinné látky

Explozívna - nesmierna energia

Barbarská sila a výbušnosť

Maximálna termogenéza (tvorba tepla - spaľovanie tukov)


Nutričné hodnoty:

Plutonium 950 g + 50 kaps (pomaranč)
Veľkosť 1 dávky: 40 g
Počet dávok v balení: 23
Nutričné hodnoty 1 dávka (40 g) % ODD*
Kalórie 102 kcal **
Bielkoviny 16,5 g **
Sacharidy 9,0 g **
z toho cukry 2,0 g **
Tuky 0,3 g **
trans tuky 0,1 g **
Vláknina 0,5 g **
Sodík 50 mg **
Vitamíny a minerály
Horčík 30 mg 10 %
Vápnik 55 mg 7 %
Fosfor 50 mg 6 %
Vitamín C 90 mg 150 %
Vitamín B3 27 mg 150 %
Vitamín B6 3,0 mg 150 %
Vitamín B12 1,5 mcg 150 %
PLUTONIUM zmes 40 000 mg **
*odporúčaná denná dávka
**denná dávka nie je stanovená


Odporúčané dávkovanie:

Užite Plutonium 15-30 minút, pred príchodom do posilňovne. Zmiešajte 38 g prášku s asi 400 do 500 ml studenej vody a užite dve kapsule s posledným dúškom. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.


Hodnotenia (1) Hodnotiť

Priemerné hodnotenie 60.00%

Hodnotilo 1 uživatelů

 • 5
  0x
 • 4
  0x
 • 3
  0x
 • 2
  0x
 • 1
  0x

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.