Pohánková kaša 200g - Wolfberry Pohánková kaša 200g - Wolfberry

Pohánková kaša 200g - Wolfberry

Cenník

Variant Balenie Cena Dostupnosť
200g
1,20 € / Skladom
200g 1,20 € s DPH Skladom
500g
2,90 € / Skladom
500g 2,90 € s DPH Skladom

Popis produktu

Pohánková kaša Wolfberry 200 g. Instantná, neochutená, ľahko stráviteľná, rýchlo a jednoducho pripravená, vyrobená z prirodzene bezlepkových surovín.


Neochutená jemná a ľahká instantna pohánková kaša je neoceniteľným pomocníkom v každej kuchyni. Má vysokú nutričnú hodnotu, obsahuje vlákninu, vitamíny a minerály, je ľahko stráviteľná a prirodzene bezlepková, takže vhodná pre celiatikov.


Pohánka je hlavne cenná pre vysoký obsah rutínu, ktorý má schopnosť spevňovať zoslabené cievne steny, upravuje krvný tlak a má priaznivý vplyv na kŕčové žily. Podporuje tak normálnu činnosť kardiovaskulárneho systému.


Okrem rutínu obsahuje pohánka i vzácny cholín, alebo ľahko stráviteľné bielkoviny s pomerne vysokým obsahom lysínu, tryptofánu, arginínu a kyseliny aspartovej, vďaka čomu je ideálna nie len pre bezlepkovú diétu, ale aj pre diabetikov.


Príprava

Potrebné množstvo instantnej kaše zalejte teplou vodou alebo mliekem a podľa potreby dochuťte.


Nutričné hodnoty v 100g

Energia: 1332 kJ;

Bielkoviny: 11.5 g;

Sacharidy: 65 g;

Tuky: 2.3 g;

Vláknina: 3.7 g;

Minerálne látky: 3.2 g.


Krajina pôvodu
Česká republika


Obsah
200 g


Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.