Poppy with Cherries - NuttyCream Poppy with Cherries - NuttyCream

Poppy with Cherries - NuttyCream

Cenník

Variant Príchuť Balenie Cena Dostupnosť
Mak s Višnami 300g
10,90 € / Dočasne vypredané
Mak s Višnami 300g 10,90 € s DPH Dočasne vypredané

Popis produktu

UNIKÁTNY MAKOVÝ KRÉM Z KVALITNÉHO MAKU, KOKOSU, DOCHUTENÝ LYOFILIZOVANÝMI VIŠŇAMI.

PREČO NUTTYCREAM ?

 • Jemný makový krém, ktorý je vyrábaný z najkvalitnejšieho maku, orechov a lyofilizovaných višní
 • Ľahká krémová konzistencia
 • Výborný zdroj prírodnej energie
 • Ručne vyrábané maslo s láskou
 • Bez pridaného cukru
 • Bez palmového oleja
 • Bez lepku

AKÉ BENEFITY MAJÚ POUŽITÉ SUROVINY?


Mak:

Mak je plodina, ktorá obsahuje 20% veľmi kvalitnej bielkoviny a 42% najlepšieho tuku. Okrem vysokého obsahu vápnika je mak ešte významným zdrojom zinku a tiež obsah horčíka a železa nie je malý.

Nie každý znáša dobre mak a pritom je to potravina, ktorá je svojím obsahom prírodného vápnika s inými neporovnateľná.Podľa niektorých informačných prameňov je výluh z mletého maku plne zastupiteľnými nápojom a pre mnohých ľudí aj vhodnejším pre dodanie vápnika ako mlieko kravské.


Kešu orechy:

Kešu orechy, ktoré sú nielenže chutné, ale majú mnoho pozitívnych účinkov na ľudské telo. Obsahujú účinné látky, ktoré blahodarne vplývajú na trávenie, imunitu, srdcovocievny systém, a dokonca aj na vlasy a nechty.

Našli uplatnenie dokonca aj v medicíne a ide najmä o látku ich látku kardol, ktorá ma dezinfekčné účinky a pôsobí proti reume. Obsahujú tiež Zea-xantín, dôležitý antioxidant, ktorý sa vstrebáva do sietnice v oku a plní ochrannú funkciu pri filtrovaní svetla. V kešu sa nachádza až 45% zdravých tukov, ktoré obsahujú omega mastné kyseliny, a tie znižujú krvný cholesterol.

Aj tieto orechy posilňujú nervovú sústavu, znižujú podráždenosť, depresie a nervozitu. Navyše zlepšujú pamäť, podporujú regeneráciu svalstva, vďaka množstvu bielkovín a vitamínov, ktoré obsahujú. Pomáhajú zotaviť svaly po ťažkom tréningu, blahodárne pôsobia aj na centrálny nervový systém, ktorý môže byť po tréningu podráždený, a to sa prejavuje znížením výkonnosti.


Kokos:

Kokos je po ananáse ďalším z exotických plodov, ktoré pomáhajú telu rýchlejšie spaľovať tuky, no zároveň mu dodávajú potrebnú energiu. Okrem toho obsahuje veľmi málo kalórií, takže je vhodný aj pri diétach. Konzumáciou tohto plodu si teda nie len pochutíte, či zlepšíte zdravie, ale zároveň urobíte niečo aj pre svoj krajší výzor.

Taktiež je bohatým zdrojom vitamínov a minerálov. Najväčšie zastúpenie majú vitamíny E, B1, B2 a B6. Z minerálnych látok sú to železo, fosfor, vápnik a horčík.


Višne:

Višne účinne detoxikujú, výborne čistia krv a skvelo alkalizujú. Pozrite sa, ako višne pomáhajú organizmu! Za kyslastou chuťou višní sa ukrýva množstvo cenných vlastností.

Už aj malé množstvo višní môže prispieť k náprave trávenia. Sú výborným prírodným liekom na rôzne črevné ťažkosti, a za pomoci tohto ovocia a skôr zbavíte aj nepríjemných príznakov zápchy.

Višne majú výborný vplyv nielen na trávenie, ale aj na reguláciu množstva vody v organizme. Vďaka močopudným a detoxikačným účinkom višní, ich konzumácia môže vo veľkej miere prispieť k vylúčeniu prebytočnej vody a nahromadených toxínov z organizmu, tiež môže zabrániť vzniku opuchov.

Vďaka detoxikačným účinkom višní môžu byť nápomocné aj pri udržiavaní čistoty krvi. Toto drobné ovocie blahodarne ovplyvňuje stav ciev, podporuje prúdenie krvi a čistí krv.


Nutričné hodnoty:


33 g

100 g

Mak s Višnami

Energetická hodnota

196,4 kcal

595 kcal

Tuky

16,27 g

49,3 g

- z toho nasýtené mastné kyseliny

8,78 g

26,6 g

Sacharidy

9,17 g

27,8 g

- z toho cukry

2,67 g

8,1 g

Bielkoviny

4,16 g

12,6 g

Vláknina

5,54 g

16,8 g

Soľ

0 g

0,1 g


Zloženie:

Mak 40%, kokos 40%, kešu orechy 15%, lyofilizované višne 5%


Dávkovanie:

 • Kedykoľvek behom dňa pre doplnenie energie, či makroživín
 • Môžete použiť k priamej konzumácii, alebo ako prísadu do varenia

Upozornenie:

 • Upozornenie pre alergikov : obsahuje orechy,mak a ingrediencie získané z mlieka a kokosový olej.
 • Skladujte pri teplote 18 - 26 stupňov. Spotrebujte do 4 mesiacov po otvorení!
 • Môže sa prejavviť separácia na povrchu zmesy, preto odporúčame pred konzumáciou poriadne premiešať.

Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.