Proteín 85 - Peak Performance Proteín 85 - Peak Performance

Proteín 85 - Peak Performance

Cenník

Variant Príchuť Balenie Cena Dostupnosť
Jahoda 1000g
23,90 € / Dočasne vypredané
Jahoda 1000g 23,90 € s DPH Dočasne vypredané
Čokoláda 1000g
23,90 € / Dočasne vypredané
Čokoláda 1000g 23,90 € s DPH Dočasne vypredané
Banán 1000g
23,90 € / Dočasne vypredané
Banán 1000g 23,90 € s DPH Dočasne vypredané

Popis produktu

Tento 3- zložkový proteín s neobyčajne dobrou chuťou, ako kombinácia srvátkovej, sójovej a pšeničnej bielkoviny má vynikajúcu biologickú hodnotu 124. Vyznačuje sa tým, že uvoľňuje počas viacerých hodín (time-released) aminokyseliny do krvného obehu.

Protein 85 si nájde svoje miesto u všetkých ktorí si chcú vybudovať svalstvo (športovci), ale aj u tých, ktorí si chcú udržať svoje svalstvo, zdravie, vitalitu (seniori). Vysoká biologická hodnota radí tento proteínový produkt zreteľne nad mliečne, sójové alebo iné druhy bielkovín. Pretože bielkoviny sú základným stavebným kameňom buniek, hormónov a enzýmov v našom tele, je potrebné sa starať o ich dostatočný prísun.

Protein 85 vám pomôže udržať a stabilizovať pozitívnu dusíkovú bilanciu, čo je základom pre rast, regeneráciu bunky, jej stability a rast svalstva.


Zloženie

srvátkový proteín, pšeničný proteín, sójový izolát, aroma, regulátor kyslosti-kyselina citrónová, sladidlá (cyclamát sodný, sacharín,) vitamínová zmes (kyselina askorbová, amid kyseliny nikotínovej, ?-tokoferolacetát, kalcium-D-pantotenát, tiamínnitrát, riboflavín, pyridoxin hydrochlorid, kyselina listová, biotín, kyanokobalamín)


Jedna dávka = 25 g obsahuje

Bielkoviny20,9 g (83,7 %)
Sacharidy0,9 g (3,5 %)
Tuky0,7 g (2,8 %)

Upozornenie

Tento doplnok výživy nie je náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uvedená denná dávka stačí na doplnenie správnej výživy a nemá sa prekročiť. Uchovávajte mimo dosahu detí.


Odporúčané dávkovanie

Vmiešajte 1,5 odmerky (25 g) Protein 85 do 250 ml nízkotučného mlieka. Popíjajte podľa potreby do 1-4 nápoje za deň.


Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.