Pure L-Citrulline - Czech Virus Pure L-Citrulline - Czech Virus

Pure L-Citrulline - Czech Virus

Cenník

Variant Príchuť Balenie Cena Dostupnosť
Naturál 350g
18,90 € / Skladom
Naturál 350g 18,90 € s DPH Skladom

Popis produktu

Citrulín v tomto produkte je prírodne fermentovaný a neobsahuje žiadne syntetické formy. L-Citrulín je jedna z troch aminokyselín, ktoré sa zúčastňujú močovinového cyklu spoločne s L-Arginínom a L-ornitín. Užívanie L-citrulínu zvyšuje úroveň hladiny ornitínu a arginínu a zlepšuje proces recyklácie amoniaku a metabolizmus oxidu dusnatého. V dôsledku toho sa používa v oblastiach, kde je relevantný oxid dusnatý a to pri erektilnej dysfunkcii spôsobenej vysokým krvným tlakom, pri atletickom výkone a pre kardiovaskulárne zdravie.


Existuje len veľmi málo potravín, ktoré majú významné množstvo citrulínu ýskum naznačuje, že má L-citrulin za následok zníženú únavu a lepšiu vytrvalosť pri aeróbnom aj anaeróbnom cvičení. L-citrulín je vhodný hlavne pre zvýšenie NO2. Zvýšenie hladiny oxidu dusnatého je hlavný dôvod, prečo väčšina ľudí citrulín užíva. Práve ten totiž hrá pomerne zásadnú úlohu v okysličovaní svalstva, dokáže roztiahnuť cievy, a teda zvýšiť prietok krvi a prísun živín do pracujúceho svalu.


Výhody:

  1. Prírodne fermentovaný L-citrulín
  2. Zlepšuje okysličovanie svalov
  3. Podporuje výdrž

Dávkovanie

Užívajte 1 dávku (5 g) s vodou alebo iným nápojom (instantné BCAA, preworkout) a vypite približne 30 minút pred fyzickou aktivitou. Vyššie dávkovanie konzultujte s profesionálnym trénerom.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky:5 g
Počet dávok v balení: (350 g)70
L-citrulín5 000 mg

Zloženie

L-citrulín (fermentovaný z prírodných zdrojov).


Upozornenie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte v suchu pri teplote 10-25 °C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Po otvorení spotrebujte do pol roka. Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodný do 18-tich rokov. Nikdy neprekračujte odporúčanú dávku! Pred užívaním sa vždy poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom!


Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.