Quercetina (antioxidačná a protizápalová látka) - Yamamoto Quercetina (antioxidačná a protizápalová látka) - Yamamoto

Quercetina (antioxidačná a protizápalová látka) - Yamamoto

Cenník

Variant Balenie Cena Dostupnosť
30 tbl
7,90 € / Skladom
30 tbl 7,90 € s DPH Skladom

Popis produktu

Quercetin, úľava pri histamínovej intolerancii (HIT) a alergii‎, prírodná antioxidačná a protizápalová látka patriaca do skupiny flavonoidov. Veľmi zaujímavý účinok má aj na imunitný systém.


Quercetin je prírodná antioxidačná a protizápalová látka patriaca do skupiny flavonoidov, rastlinný pigment, ktorý sa nachádza v rôznych potravinách a rastlinách. Vyskytuje sa s vysokou koncentráciou najmä v jablkách, červenom ovocí a lesných plodoch všeobecne, ale aj v citrusových plodoch, v zelenine, ako sú paradajky, brokolica, špargľa, kapary a cibuľa a v nápojoch, ako je červené víno a čaj.

Veľmi zaujímavý účinok má quercetin na imunitný systém, kde môže zmierniť príznaky hlavných alergií, ako sú bežné choroby spôsobené peľmi na jar, vďaka schopnosti látky inhibovať fázy spojené s uvoľňovaním histamínu. Práve preto je mimoriadne účinným doplnkom pri histamínovej intolerancii (HIT) a alergiách.


Výhody:

  1. Antioxidant
  2. Protizápalová látka
  3. Vhodná pri histamínovej intolerancii a alergii
  4. Pozitívny účinok na imunitný systém

Dávkovanie

Užite 1 kapsulu denne s vodou.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky:1 kaps.
Počet dávok v balení:30
Hodnoty:
Quercetin200 mg

Zloženie

Quercetin, plnidlo: celulóza, činidlá proti spekaniu: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý.


Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Uchovávajte mimo dosahu detí do troch rokov. Dlhodobé užívanie konzultujte s lekárom. Uchovávajte na suchom mieste mimo zdrojov tepla a slnečného svetla.

Quercetin má minimálne vedľajšie účinky. Napriek tomu je dôležité si uvedomiť, že quercetin môže ovplyvniť farmakologické interakcie, ktoré je potrebné monitorovať. Pacienti s ochorením zrážania krvi musia byť opatrní v dôsledku protidoštičkových a antitrombotických účinkov quercetinu. Pri používaní quercetinu je dôležité postupovať zvlášť opatrne u pacientov, ktorí užívajú protidoštičkové lieky, ako sú napríklad Aspirinetta a CardioAspirin alebo perorálne podávané antikoagulanciá, ako napr. Coumadin a Sintrom. Jeho použitie sa neodporúča ženám, ktoré sú tehotné alebo dojčia, pretože v súčasnosti nemáme žiadne informácie o účinkoch na plod, dieťa alebo na ženy, ktoré podstupujú chemoterapiu.


Výrobca

IAF Network srl - Via Savella II Travesa, 43-25038 Rovato (BS), Made in Italy.

Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.