Relax RESTORE (skracuje čas potrebný na zaspávanie) - Yamamoto Relax RESTORE (skracuje čas potrebný na zaspávanie) - Yamamoto

Relax RESTORE (skracuje čas potrebný na zaspávanie) - Yamamoto

Cenník

Variant Balenie Cena Dostupnosť
60 cps
19,90 € / Skladom
60 cps 19,90 € s DPH Skladom

Popis produktu


Doprajte si pokojný spánok s Relax RESTORE, skráti čas potrebný na zaspávanie, pomáha pri nástupe spánku a udržiava ho prirodzený.


Doplnok obohatený o melatonín, valeriánu lekársku, GABU a ďalšie zložky fyziologického účinku.

Predstavte si hormonálny systém, v ktorom prevládajú „stresové hormóny“, čo spôsobuje ťažkú únavu nadobličkového systému. Navyše nedostatok adekvátneho spánku môže urýchliť procesy starnutia, spomaliť metabolizmus a významne ovplyvniť naše fyzické a psychické výkony, so silným negatívnym vplyvom na imunitný systém.

Počas spánku celé telo „pracuje“, pričom svoj stav nastavuje do fázy zotavenia. Telo a myseľ sa regenerujú na bunkovej úrovni, pričom všetky tieto kľúčové funkcie zabezpečujú, že svaly sú postupne „opravované“.

Poruchy súvisiace so spánkom postihujú mnohých športovcov, najmä v najintenzívnejších chvíľach prípravy, kde sa zvyšuje únava, šíri sa adrenalínový stres a chýbajú podmienky primeranej svalovej a psychickej relaxácie.

Obsahuje esenciálnu aminokyselinu L-leucín, ktorá zohráva zásadnú úlohu pri stimulácii syntézy proteínov, urýchľovaní procesov regenerácie spúšťaných počas spánku a pôsobiacich proti degradácii svalového tkaniva.

Melatonín prispieva najmä k skráteniu času potrebného na zaspávanie (priaznivý účinok sa dosahuje konzumáciou 1 mg melatonínu tesne pred spaním, čo zodpovedá aj dávke v Relax RESTORE), zatiaľ čo valeriána lekárska pomáha pri nástupe spánku a udržiava ho prirodzený.


Výhody:

  1. Pomáha skrátiť potrebný čas na zaspávanie
  2. Udržiava spánok prirodzený
  3. Žiadne problémy so spánkom

Dávkovanie

Užívajte až 5 kapsúl denne s vodou, najlepšie večer pred spaním.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky:5 kaps.
Počet dávok v balení: (60 kaps.)12
L-leucín1 500 mg
Prášok z Čerešne višňovej CherryPURE®480 mg
Extrakt z Valeriány lekárskej200 mg
Kyselina gama-aminomaslová (GABA)200 mg
Extrakt z Griffonia simplicifolia100 mg
Horčík56,3 mg
Melatonín1 mg

Zloženie

L-leucín, kapsula (povlaková látka: hydroxy-propyl-metylcelulóza, farbivo: oxid titaničitý), magnézium bisglycinát, prášok z čerešne višňovej CherryPURE® [Montmorency sour cherry (prunus cerasus L.) prášok z ovocia], suchý extrakt z valeriány lekárskej (valeriana officinalis L.) koreň, kyselina gama-aminomaslová (GABA), suchý extrakt griffonia (Griffonia simplicifolia (DC.) Baill.) semená, činidlá proti spekaniu: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý; melatonín.

CherryPURE® je registrovaná ochranná známka spoločnosti Shoreline Fruit, LLC.


Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte dlhodobo bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote. Vyvarujte sa kontaktu so zdrojmi tepla a slnečným žiarením.


Výrobca

IAF Network srl - Via Savella II Travesa, 43-25038 Rovato (BS), Made in Italy.

Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.