Ridutuss (Propolis + Manuka med + Echinacea) - Yamamoto Ridutuss (Propolis + Manuka med + Echinacea) - Yamamoto

Ridutuss (Propolis + Manuka med + Echinacea) - Yamamoto

Cenník

Variant Príchuť Balenie Cena Dostupnosť
Wild Strawberry 150 ml
14,90 € / Skladom
Wild Strawberry 150 ml 14,90 € s DPH Skladom

Popis produktu

Sirup s rastlinnými výťažkami, s propolisom, medom Manuka, bazou a Echinaceou na podporu imunity.


Ridutuss® je prírodný doplnok na báze FLAVOXALE® (zmes propolisu, medu a éterického oleja z Manuka), šťavy z bazy a echinacey vo forme sirupu, ktorý pomáha stimulovať správne fungovanie a podporuje funkciu imunitného systému, predovšetkým dýchacieho traktu, najmä priechodnosť priedušiek.

Propolis je prírodný produkt, ktorý napomáha zvyšovať obranyschopnosť imunitného systému, zvlášť určený na boj proti symptómom chrípky a na ich zmiernenie, ako bolesť v krku, nachladnutie, angína a plaky.

Manuka med pochádzajúci z Nového Zélandu je výnimočný druh medu, ktorý preukázal veľmi zaujímavú antibakteriálnu a protizápalovú schopnosť, obsahuje jedinečné živiny spomedzi všetkých medov, ktoré sú skutočne cenné pre svoje vlastnosti na podporu imunity dýchacích ciest, na potlačenie chorôb, ako sú napr. kašeľ, prechladnutie a zápal prínosových dutín.

Baza bola vždy známa tým, že pomáha pri obrane tela vďaka vynikajúcim protizápalovým vlastnostiam a je vynikajúcim pomocníkom v boji proti chorobám dýchacích ciest, ako je prechladnutie, kašeľ, bolesť hrdla a astma. Flavonoidy obsiahnuté v šťave bazy pomáhajú pri upchávaní nosa a stimulujú sekréciu priedušiek, čím odstraňujú prebytočný hlien, zvyšujú jeho vylučovanie, ale tiež v prípade alergií a zápalu prínosových dutín, a tiež podporujú fyziologickú reakciu prirodzenej obrany tela.

Echinacea je dnes určite jedna z najznámejších a najpoužívanejších v populárnej medicíne a modernej fytoterapii na prevenciu a boj proti sezónnym poruchám dýchacích ciest a chrípkovým syndrómom u dospelých aj detí.
Používa sa tiež na stimuláciu imunitného systému a na udržanie účinnejšej prirodzenej obrany tela a jeho imunostimulačný účinok sa prejavuje zvýšením leukocytov, najmä neutrofilov a makrofágov, buniek určených na prehltnutie cudzích látok škodlivých pre organizmus.


Výhody:

  1. Podpora imunity
  2. Ochrana dýchacích ciest
  3. Propolis
  4. Manuka med
  5. Echinacea
  6. Báza
  7. Vynikajúca chuť
  8. Tekutá forma

Dávkovanie

Užívajte 5 ml 3 x denne. Pred použitím pretrepte. Po otvorení spotrebujte do 30 dní.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Wild Strawberry)5 ml
Počet dávok v balení: (150 ml)30
Hodnoty:v dennej dávke (15 ml)
Flavoxale®: propolis, manuka med, éterický olej manuka1 125 mg
z toho manuka med191,25 mg
z toho polyfenoly33,75 mg
Šťava z bazy900 mg
Suchý extrakt Echinacey600 mg
z toho polysacharidy90 mg
z toho polyfenoly16,2 mg
z toho echinakozidy1,3 mg
z toho alkamidy1,2 mg

Zloženie

Wild Strawberry: Voda, fruktóza, flavoxale® [propolis, med manuka, éterický olej manuka (leptospermum scoparium J.R.Forst. & G.Forst.,) 3 % polyfenoly a 17 % manuka med], šťava z bazy (sambucus nigra L.) ovocie, echinacea suchý extrakt [(echinacea purpurea (L.) Moench koreň a semená, echinacea pallida (Nutt.) Nutt. koreň a semená, echinacea angustifolia DC. koreň) 15 % polysacharidov, 2,7 % polyfenolov, 0,2 % echinakozidov, 0,2 % alkylamidov], aróma, kyselina: kyselina citrónová, konzervačné látky: sorbát draselný, benzoát sodný; zahusťovadlo: xantánová guma; sladidlá: sukralóza, glykozidy steviolu.


Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by sa nemali používať ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Vyvarujte sa kontaktu so zdrojmi tepla a slnečným žiarením.


Výrobca

IAF Network srl - Via Savella II Travesa, 43-25038 Rovato (BS), Made in Italy.


Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.