Spirulina (superpotravina: zdroj rastlinných bielkovín) - Yamamoto Spirulina (superpotravina: zdroj rastlinných bielkovín) - Yamamoto

Spirulina (superpotravina: zdroj rastlinných bielkovín) - Yamamoto

Cenník

Variant Balenie Cena Dostupnosť
30 tbl
9,90 € / Skladom
30 tbl 9,90 € s DPH Skladom

Popis produktu

Obsahuje riasu Spirulina, ktorá je zdrojom minerálov, stopových prvkov, cukrov, enzýmov, mono a polynenasýtených mastných kyselín, vitamínov (predovšetkým je jedným z mála rastlinných zdrojov vitamínu B12 (zvyčajne sa vyskytuje v živočíšnych tkanivách)).

Spirulina je 3,5 miliardy rokov stará modrozelená riasa, ktorá dokáže premieňať skleníkové plyny ako oxid uhličitý na využiteľnú energiu, bielkoviny a kyslík.

Je fantastickým zdrojom antioxidantov, ktoré môžu chrániť ľudské telo pred oxidačným poškodením. Hlavnou aktívnou zložkou je fykocyanín. Táto antioxidačná látka tiež dáva spiruline jej jedinečné modrozelené sfarbenie.


Výhody:

  1. Superpotravina
  2. Antioxidanty
  3. Minerály a vitamíny
  4. Vhodná pre vegetariánov

Dávkovanie

Užívajte 1-2 kapsuly denne, zapite dostatočným množstvom vody.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky:1-2 kaps.
Počet dávok v balení: (30 kaps.)15-30
Hodnoty:v 2 kaps.
Spirulina1 000 mg

Zloženie

Spirulina prášok (spirulina platensis (gomont) geitler) stielka (jednobunková), kapsula (želatína, farbivo: oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa, indigotín), plnivo: mikrokryštalická celulóza, činidlá proti spekaniu: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý.


Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote. Vyvarujte sa kontaktu so zdrojmi tepla a slnečným žiarením.


Výrobca

IAF Network srl - Via Savella II Travesa, 43-25038 Rovato (BS), Made in Italy.

Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.