Sušené jahody - Wolfberry Sušené jahody - Wolfberry

Sušené jahody - Wolfberry

Cenník

Variant Balenie Cena Dostupnosť
20g
1,40 € / Skladom
20g 1,40 € s DPH Skladom

Popis produktu

Jahody Wolfberry sú sušené mrazom, čo je najšetrnejší postup sušenia ovocia. Plátky jahôd si tak zachovávajú svoju neuveriteľnú chuť i vôňu a okolo 90 % nutričných hodnôt čerstvého ovocia. Možno ich používať všade tam, kde čerstvé jahody.


Jahody Wolfberry sú vynikajúco jemné, chrumkavé a voňavé plátky jahôd, ktoré boli po zbere ošetrené lyofilizáciou alebo mrazom. Ovocie sušené hlbokým mrazom za veľmi nízkeho tlaku si zachováva maximum vitamínov, minerálov a ďalších nutričných látok, okrem toho chutí a vonia ako čerstvé plody, takže si pôžitok z jahôd prevoňaných slnkom a diaľkami môžete dopriať po celý rok.


Jahody Wolfberry nie sú dosladené ani nijak dochutené a možno ich konzumovať priamo namiesto rôznych chipsov, sušienok a bonbónov, ale výborné sú aj v jogurtoch, raňajkových cereáliách, kašiach, müsli alebo čajoch a koktejloch. Pekárky a cukrárky ocenia, že pokiaľ sa takto sušené jahody namočia do vody alebo alkoholu, tak ich môžu následne pridávať do svojich receptov namiesto čerstvých jahôd.


Nutričné hodnoty na 100g

Energia: 1200 kJ / 287 kcal;

Tuky: 3.7 g – z toho nasýtené mastné kyseliny 0.3 g;

Sacharidy: 50.9 g – z toho cukry 50.6 g;

Vláknina: 15.1 g;

Bielkoviny: 7.6 g;

Soľ: 0.0 g


Alergény
Bez alergénov


Krajina pôvodu
Nemecko


Obsah
20 g
.


Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.