Sušené višne - Wolfberry Sušené višne - Wolfberry

Sušené višne - Wolfberry

Cenník

Variant Balenie Cena Dostupnosť
20g
1,70 € / Skladom
20g 1,70 € s DPH Skladom

Popis produktu

Sušené plody višne ocenia všetci, ktorí preferujú kyselkavejšiu chuť. Toto ovocie má navyše svoje miesto aj v prírodnej medicíne. S metódou sušenie mrazom zostáva prirodzená farba, aróma i chuť čerstvého ovocia, nie je preto potrebné farbív alebo dochucovadiel.


Kúsky ovocia sú najskôr prudko zmrazené. Potom sa ovocie umiestni do sušiarne. Z konzistencie ľadu prechádza voda priamo do fázy vodnej pary a sušené ovocie si vďaka tomu v maximálnej miere zachová svoju pôvodnú textúru a arómu, ale aj potrebné vitamíny a minerály, ktoré sa pri inej metóde sušení stráca.

Višne obsahujú vitamín C, sú ale predovšetkým zdrojom minerálnych a stopových látok ako je draslík, jód, železo horčík, vápnik, fosfor alebo zinok. Konzumácia višní sa preto odporúča ako doplnok pri osteoporóze, poruchách krvotvorby alebo chorobách štítnej žľazy.

V ľudovom liečiteľstve je často spomína ich mierne preháňajúci a prečisťujúci účinok. Veria, že višne na seba vedia viazať škodlivé látky, ktoré sa tak môžu z tela vylúčiť. Preto sa nevylučuje ich schopnosť čistiť krv, pečeň a obličky.


Nutričné hodnoty ve 100g

Energia: 1450 kJ/ 346 kcal

Tuky: 3,2 g; z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,7 g

Sacharidy: 63,1 g; z toho cukry: 63,1 g

Vláknina: 6,6 g

Bielkoviny: 5,7 g

Soľ: 0 g


Alergény

bez alergénov


Skladovanie

Skladujte v suchu a tme


Krajina pôvodu:

Nemecko


Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.