Testo Xtreme - Weider Testo Xtreme - Weider

Testo Xtreme - Weider

Cenník

Variant Balenie Cena Dostupnosť
120 tbl
35,50 € / Skladom
120 tbl 35,50 € s DPH Skladom

Popis produktu


Testosterón je kľúčový hormón pre rast a udržanie svalovej hmoty. V dôsledku toho úzko súvisí s energetickými výdajmi, náladou a libidom.


Podporený dôkazmi z početných vedeckých štúdií a jeho účinnosť je preukázaná:

 • Pískavica extrakt - veľmi populárna v Indii a na Blízkom východe, používa sa na zvýšenie hladiny testosterónu a libida.
 • KSM-66 (Ashwagandha) - patentovaný a klinicky testovaný extrakt, ktorý zvyšuje energetickú hladinu, pevnosť a odolnosť svalov. Okrem toho, pomáha zlepšiť pocit pohody, reguluje pocit úzkosti a stres.
 • Maca - rastlina z peruánskych Ánd, ktorá obsahuje výkonnú kombináciu živín poskytujúcich energiu a spoluprácu pri vyrovnávaní a regulácii hormonálneho systému mužov a žien, ako aj posilnenie imunitného systému.
 • Rhodiola Rosea - rastlinný extrakt, ktorý znižuje hladinu kortizolu v krvi, zlepšuje zvládanie stresu.
 • Cordyceps - adaptogén a aktívna zložka, ktorá pôsobí ako antioxidant, zvyšuje vitalitu a fyzický výkon.
 • Zinok - dôležitý minerál na normálnu funkciu hormonálneho a imunitného systému.
 • Cholín - vo vode rozpustný vitamín, ktorý hrá kľúčovú úlohu v metabolizme tukov.
 • Chróm - minerál podieľajúci sa na znížení inzulínovej rezistencie a tým pomáha kontrolovať hladinu glukózy.

Pre zlepšenie Testo Xtreme vzorca je pridaná perfektná kombinácia vitamínov, ktoré podporujú syntézu a metabolizmus steroidných hormónov, znižujú únavu a podporujú svalové funkcie.


Čo je Ashwagandha KSM-66:

 • Extrakt z koreňa rastliny ašvagandy (botanický názov vitánia uspávajúca), ktorá sa po stáročia používa v tradičnej ajurvédskej medicíne na liečbu celého radu chorôb a na posilnenie organizmu. Sanskritský názov ašvaganda (tiež ashwagandha) v preklade znamená „tá, čo páchne po koňoch“ a pochádza z úslovia, podľa ktorého rastlina dodáva energiu a vitalitu koňa. Moderná veda opisuje pôsobenie ašvagandy ako adaptogénne, teda celkovo zvyšujúce psychickú a fyzickú odolnosť organizmu voči rôznej stresovej záťaži.
 • Je výsledkom 14 ročného výskumného procesu a ponúka tú najvyššiu koncentráciu extraktu pochádzajúceho výhradne z koreňa ašvagandy, známej aj ako indický ženšen. Pri získaní extraktu boli použité spracovateľské postupy tzv. zelenej chémie, čiže bez alkoholu a iných chemických rozpúšťadiel. Široké spektrum liečebných účinkov je spôsobené obsahom viac než 80 rôznych biologicky aktívnych látok, najmä alkaloidov, somniferínov, tropínov a steroidných laktónov, nazývaných tiež ananolidy.
 • KSM-66 bol klinicky testovaný ako mimoriadne účinný extrakt a je štandardizovaný na najvyššie % obsahu ananolidov (> 5 % pomocou HPLC).

Výhody:

 • Až 14 nových zložiek
 • Obsahuje Ashwagandha, extrakt z Pískavice a Maca
 • Zvyšuje prirodzenú produkciu testosterónu.

Dávkovanie:

4 kapsule denne rozložiť na ráno a večer, s jedlom.


Tabuľka nutričných hodnôt:

Veľkosť dennej dávky:v 4 kaps.
Počet dávok v balení:30
Hodnoty jednej dávky
Vitamín D7,5 μg
Vitamín B65,6 mg
Vitamín B123 μg
Kyselina pantoténová6 mg
Zinok15 mg
Selén100 μg
Chróm160 μg
Ashwagandha prášok z kôry676 mg
Extrakt senovky gréckej600 mg
z toho fenusidy300 mg
Extrakt Rhodiola rosea500 mg
Kvasený extrakt Cordyceps Sinensis390 mg
Extrakt prášku Maca z koreňov65 mg
Cholín bitartrát201 mg
Cholín83 mg
Piperín5 mg

Zloženie:

Ashwagandha prášok z kôry (obsahuje laktózu), senovka grécka extrakt, Rhodiola rosea extrakt, želatína, kvasený extrakt Cordyceps Sinensis, plnidlo (celulóza), cholín bitartrát, Maca prášok z koreňov, protihrudkujúce látky (E470b, E55), citrát zinočnatý, kyselina pantoténová, farbivá (E172, E129), vitamín B6, čierne korenie extrakt, chróm (III) chlorid, seleničitan sodný, vitamín D, vitamín B12.


Informácie pre alergikov:

Obsahuje laktózu.


Upozornenie:

Neprekračujte odporučané denné dávkovanie. Neslúži ako plnohodnotná náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy, osoby s hypertenziou a kardiovaskulárnymi chorobami. Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu detí. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.


Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.