Thermo Virus - Czech Virus Thermo Virus - Czech Virus

Thermo Virus - Czech Virus

Cenník

Variant Balenie Cena Dostupnosť
60 tbl
21,90 € / Skladom
60 tbl 21,90 € s DPH Skladom

Popis produktu

Produkt Thermo Vírus ponúka originálne kombináciu látok pre podporu kontroly telesnej hmotnosti a metabolizmu tukov. Obsahuje 12 účinných látok (11 prírodného pôvodu + bezvodý kofeín) pre synergický efekt. Takmer 1200 mg aktívnych látok v jednej dávke pre ideálnu efekt vrátane ForsLean® (s 10% Forskolin) a ďalších štandardizovaných extraktov. Samozrejmosťou je pridaný BioPerine® pre zlepšenú absorpciu ostatných látok. Thermo Vírus ponúka ako jeden z mála "fat burner" kapsulu DRcaps® - vegánskej kapsule s oneskoreným uvoľnením. Toto riešenie eliminuje hneď niekoľko problémov klasických "spaľovačov". Vytvorené v spolupráci s Lenkou horárka, ktorá nám vďaka svojim skúsenostiam pomohla produkt vylepšiť. Thermo Vírus neslúži a nebol vytvorený pre úplných začiatočníkov - dôvod je jednoduchý, začiatočník žiadny spaľovač nepotrebuje, pretože spravidla nedodržiava ani správny jedálniček. Produkt je vhodný pre pokročilých až profesionálnych športovcov, ktorí si môžu v diéte pomôcť v zlepšenej výdrži a energiu, lepšej nálade a zníženie telesnej hmotnosti - do maximálnej miery, ako je len legálnym spaľovačom možné. Pri tvorbe produktu sme jednotlivé látky aj celú filozofiu konzultovali s profesionálne dielom Lenkou horárka, ktorá má dlhoročné skúsenosti a mohli sme tým pádom spojiť naše skúsenosti ako najoriginálnejších tvorcov suplementov v SR a jej skúsenosti z "bojového poľa"!


Prečo užívať Thermo Virus?

 • Fungujú "spaľovače"? Áno aj nie. Ak niekto čaká, že bude tento produkt revolučný a začnete jednoducho chudnúť po užití kapsule, musíme vás sklamať (pssst, to ale každý legálne produkt na trhu, len vám to značky nehovoria). Alfa a omega chudnutie je kalorický deficit (a je úplne jedno, či je tá diéta low carb, keto, Paleo ..), teda správny jedálniček. Ruka v ruke s ním ide samozrejme tréning, spánok .. a potom možno "spaľovač". Ak to však človek myslí s chudnutím vážne a dodržiava vyššie spomínané, tento produkt mu môže pomôcť s rýchlejší optimalizáciou hmotnosti, zlepší metabolizmus tukov a pochopiteľne dodá aj viac energie, keď ju najviac potrebujete. Pre maximálny účinok odporúčame kombinovať s LeanGard® - produkt bez stimulantov (ideálne aj na noc), funkčnosť potvrdená štúdiami.
 • Štandardizované extrakty. Pri každom produkte dbáme na kvalitu dodávateľov a daných látok - preto používame značkové a štandardizované extrakty, len tak je možné zaručiť funkčnosť danej suroviny a rovnakú dávku pri každej šarži výroby. Preto možno dohľadať aj v zložení, že Rhodiola Rosea obsahuje 3% rosavinů, kajenské korenie 90% kapsaicinoidy, kakaový bôb 7% teobromínu alebo ForsLean® 10% Forskolin. Chceme, aby ste mali istotu, že do seba dostávate to najlepšie v každom balení, ktoré zakúpite.
 • Zloženie látok. Pri zloženie sme dbali na použitie látok, aby produkt ponúkol čo možno najviac benefitov. O termogénny časť sa stará kombinácia kofeínu (zo 4 zdrojov - guarany, zeleného a bieleho čaju a čistého kofeínu), synefrínu, kajenského korenia (obsahujúci kapsaicinoidy) a dvoch čajov - zeleného a bieleho, ktorej účinnosť je spôsobená obsahom EGCG. Pre zvýšenú výdrž pri aktivite a tým pádom vyššia prirodzené chudnutie je tu opäť kombinácia kofeínu, teobromín z kakaových bôbov (má vplyv aj na náladu) a Rhodiola (adaptogén, znižuje únavu a zlepšuje kognitívne funkcie). Ďalšími látkami je ForsLean® (popísaný detailne tu), ceylonský škorica (minimálne množstvo kumarínu oproti klasickej škoricu, zlepšuje využitie glukózy v bunkách), chelátová chróm (udržanie normálnej glukózy v krvi v kombinácii so škoricou, prispieva k metabolizmu makroživín) a BioPerine® ( zlepšené využitie všetkých ostatných látok).
 • DRcaps®. DRcaps® je pokročilé riešenie od firmy Capsugel®, ktoré posúva Thermo Vírus o ďalší stupeň vyššie. Vďaka použitiu kapsulu sú u väčšiny ľudí eliminované nepríjemnosti, ktoré poznáte zo štandardných spaľovačov - grganie, pálenie žalúdka alebo pálenie záhy. DRcaps® je vegánska kapsule, ktorá odolá žalúdočným šťavám a dovoľuje vypustiť aktívnej látky až následne pre najlepší možný účinok. DRcaps® sa začne rozpúšťať zhruba za 45 minút, preto je dôležité naplánovať použitia Thermo vírus skôr, ako ste zvyknutí s klasickou kapslí.

Odporúčané dávkovanie:

 • Užite jednu dávku (2 kapsule) pred jedlom (netréningový deň) alebo pred tréningom (zhruba 45 min).
 • Zapite dostatočným množstvom vody.
 • Neprekračujte dennú dávku 2 kapsule denne.

Účinné látky:

Účinná látkaV dávce (2 kapsle)
Extrakt z kôry pomeranča (4% Synefrin)250 mg
– z toho synefrinu10 mg
Guarana extrakt200 mg
– z toho guarany75 mg
– z toho kofeinu44 mg
Kofein140 mg
Cejlonská škorica extrakt 8:1100 mg
Rhodiola Rosea extrakt (3% rosavinu)100 mg
Zelený čaj extrakt100 mg
– z toho EGCG15 mg
– z toho kofein10 mg
Kajenské korenie extrakt 10:1 (90% Kapsaicinoidu)100 mg
Kakaový bob extrakt (7% Theobrominu)100 mg
ForsLean® (10% Forskolinu)50 mg
Biely čaj extrakt50 mg
– z toho kofeinu4 mg
– z toho EGCG2,5 mg
BioPerine®5 mg
Chrom Pikolinát100 mcg (250% RHP*)
Celkové množstvo kofeinu198 mg

Zloženie:

Zloženie aktívnych látok (zostupne): Extrakt z horkého pomaranča (Citrus Aurantium, štandardizované na 4% synefrínu), Guarana (Paullinia cupana, extrakt zo semien), Kofeín bezvodý, Cejlónska škorica (Cinnamonum Ceylon, extrakt 8: 1), Rhodiola Rosea ( extrakt z koreňa, min, 3% rosavinů), Zelený čaj (Camellia sinensis, extrakt z lístkov 8: 1), Kajenské korenie (Capsicum frutescens, extrakt z plodu 10: 1, 90% kapsaicinoidy), Kakaový bôb (extrakt zo semien, 7% teobromínu), ForsLean® (Coleus Forskohlii, extrakt z koreňa, 10% Forskolin), Biely čaj (Camellia sinensis, extrakt z lístkov 5: 1), BioPerine® (Piper nigrum, extrakt z čierneho korenia, 95% piperín), chróm pikolinát

Prídavné látky (zostupne): Vegánska kapsule (Hydroxypropylmetylcelulóza), Kukuričný škrob (spevňujúci látka), Horečnaté soli mastných kyselín (protihrudkujúca látka), Guma gellan, Oxid titaničitý (farbivo kapsule)

Informácie:

 • Doplnok stravy.
 • S vysokým obsahom kofeínu (198 mg na dávku).
 • Uchovajte mimo dosahu detí.
 • Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
 • Výrobok vyrobený v závode spracovávajúcim mlieko, vajíčka, sójové bôby, kôrovce, rybí olej, orechy.
 • Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.
 • Chráňte pred mrazom.
 • Po otvorení spotrebujte do 60 dní.
 • Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.
 • Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.
 • Pred užívaním sa poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom.

Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.