Trans-X - Scitec Nutrition Trans-X - Scitec Nutrition

Trans-X - Scitec Nutrition

Cenník

Variant Príchuť Balenie Cena Dostupnosť
Pomaranč 1816g
35,90 € / Dočasne vypredané
Pomaranč 1816g 35,90 € s DPH Dočasne vypredané

Popis produktu

TRANS-X - Scitec Nutrition: Transportný systém na báze kreatínu a ribózy pre zväčšenie objemu buniek.


TRANS-X NEOBSAHUJE ČÍNSKY KREATÍN !!!

Tento produkt je technologicky vyspelejší nasledovník nášho známeho obľúbeného kreatín-transport-systému TRANS-X. Obsahuje zložky pre zväčšenie celkového objemu buniek a podporu tvorby ATP, navyše je zapojený aj kreatín-transportný systém tretej generácie.


Kreatín je zastúpený vo forme nášho slávneho ATTACK multi-vector creatine matrix a navyše bol použitý rovnaký postup pri glutamíne. Ako už tušíte, ide o G-BOMB super glutamine matrix, ktorý je tiež súčasťou prípravku TRANS-X

Namiesto obyčajného arginínu bol v produkte použitý HEMO-NO nitric-acid-booster arginín-komplex pre maximálne efektívny transport živín a dokonalé napumpovanie svalov. HEMO-NO a ďalšie naše zložky zvyšujúce produkciu inzulínu zaručujú optimálne využitie kreatínu.

Trans-X obsahuje navyše ešte niečo extra – beta-alanín, ktorý je extra efektívny pre zvýšenie sily a výkonu, zvyšujúci hladinu karnozínu vo svaloch.

Trans-X je špičkovým kreatínovým doplnkom zameraným na rast sily a objem svalov. Obsahuje tiež glutamín pre podporu anabolických procesov v tele a celkového imunitného systému. Dôležitou súčasťou tohto produktu založeného na transportnom systéme tretej generácie je dextróza. Tá je dôležitá pre výrazné zvýšenie hladiny inzulínu v krátkom čase, aby vaše telo dokázalo využiť anabolické zložky produktu. Ak ste schopný dodržať strategicky významný termín konzumácie – hneď po tréningu alebo ráno po prebudení sa, dokonalé zloženie výrobku rýchlo obnoví vyčerpané glykogénové zásoby vo svaloch.

Trans-X Professional neobsahuje aspartám.


Dávkovanie:

Počas nabíjacej fázy (prvých 5 dní užívania) užívajte denne maximálne 2 dávky, jednu po prebudení a ďalšiu 1 dávku po tréningu. Počas udržiavacej fázy užívajte denne maximálne 1 dávku po tréningu alebo v netréningových dňoch 1 dávku po prebudení. V prípade, že to vyhovuje vašim potrebám, môžete užívať len polovičné dávky. 1 dávku = 100 g ( 1,5 odmerky ) rozmiešajte v 1000 ml vody.


Tabuľka nutričných hodnôt:

Veľkosť jednej dávky: 1,5 odmerky (100 g) % DV
Počet dávok v balení: 18
Hodnoty jednej dávky
Kalórie 312 kcal
Kalórie z tuku 0 kcal
Tuk celkom 0 g *
z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g *
Cholesterol 0 mg *
Sodík 0 mg *
Draslík 60 mg 3 %
Sacharidy celkom 78 g *
Cukry 78 g *
Vláknina 0 g *
Bielkoviny 0 g *
Kyselina listová 30 mcg 15 %
„ATTACK!”
Multikreatínová zmes 12 000 mg *
Kreatín-monohydrát
MicronTec mikronizovaný kreatín-monohydrát
Kreatín pyruvát
Kreatín citrát
Kreatín fosfát
Zmes „G-BOMB” 2 200 mg *
L-Glutamín
Mikronizovaný L-Glutamín
L-Glutámová kyselina
L-Alanín
Pteroyl-L-Glutámová kyselina
Beta-Alanín 1 600 mg *
Zmes „HEMO-NO” 1 000 mg *
L-Arginín
L-Ornitín HCI
Alfa-Ketoglutarát Ca (AKG)
Taurín 1 000 mg *
Aktívný PHOSPHATE komplex 350 mg *
Hydrogénfosforečnan horečnatý
Dihydrogenfosforečnan draselný
Hydrogenfosforečnan dvojdraselný
TRANS-X PROFESSIONAL 250 mg *
Support komplex
Bitter Melon extrakt
Kyselina alfa-lipoová
Fenugreek extrakt (20 % 4-Hydroxy Izoleucín)

*% DV - denná dávka nebola stanovená


Zloženie:

Dextróza, multikreatínová zmes "ATTACK!" (kreatín-monohydrát, mikronizovaný kreatín-monohydrát, kreatín citrát, kreatín fosfát, kreatín pyruvát), aróma (pomaranč, červený pomaranč), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), zmes "G- BOMB "(L-glutamín, mikronizovaný L-glutamín, kyselina L -glutamová, L-alanín, kyselina pteroylmonoglutamová), beta-alanín, protihridkujúca látka (fosforečnan vápenatý), zmes" HEMO-NO "(bázický L-arginín, L-ornitín hydrochlorid, alfaketoglutarát vápenatý), taurín, hydrogénfosforečnan horečnatý, extrakt z plodov Momordica charantia, kyselina alfa-lipoová, hydrogénfosforečnan draselný, farbivá (ponceau 4R **, žltá SY **), dihydrogenfosforečnan draselný, 20% extrakt zo semien Trigonella foenum-graecum.


Upozornenie:

Informácie pre alergikov: Produkt vyrobený v prevádzke, kde sa spracováva mlieko, sója, vaječné bielka, lepok a arašidy.


Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.