Vitamina B3 - Yamamoto Vitamina B3 - Yamamoto

Vitamina B3 - Yamamoto

Cenník

Variant Balenie Cena Dostupnosť
30 tbl
9,90 € / Skladom
30 tbl 9,90 € s DPH Skladom

Popis produktu

Tento vitamín sa vyznačuje tým, že je veľmi dôležitý pre fungovanie mozgu, ale má tiež rozhodujúcu úlohu v súvislosti s krvným obehom a zrakom. Ovplyvňuje delenie buniek a vývoj genetickej hmoty.

Nedostatok vitamínu B3 spôsobuje ťažké ochorenie nazývané pelagra. Pri ochorení chýbajú aj ostatné vitamíny skupiny B, vit. C, A, E. V našich krajinách sa počiatočné prejavy nedostatku niacínu prejavujú skôr nespavosťou, podráždením, nepokojom a neschopnosťou sa sústrediť.

Bez vitamínu B3 nemôže pracovať mozog. Okrem toho niacín pomáha likvidovať niektoré zložky cholesterolu a tukov v krvi. Výskumy jednoznačne preukázali, že pravidelné podávanie vyšších dávok B3 výrazne pomohlo osobám s reumatoidnou artritídou a osteoartrózou. Niacín má pri týchto chorobách protizápalový účinok a prispieva k hojeniu poškodených kĺbových chrupaviek.


Výhody:

  1. Až 16 mg niacínu v jednej dávke
  2. Zmierňuje stavy úzkosti, nespavosti a depresie
  3. Dôležitý k uvoľňovaniu energie zo sacharidov
  4. Zúčastňuje sa na riadení hladiny krvného cukru
  5. Udržiava zdravú kožu
  6. Prispieva k správnej funkcii nervového systému a tráviaceho traktu

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu denne s vodou.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky:1 kaps.
Počet dávok v balení:30
Hodnoty:
Niacín16 mg

Zloženie

Objemové činidlá: celulóza, fosforečnan vápenatý; niacín (inozitol hexanikotinát), činidlá proti spekaniu: oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín.


Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Neužívajte dlhodobo bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.


Výrobca

IAF Network srl - Via Savella II Travesa, 43-25038 Rovato (BS), Made in Italy.

Hodnotenia (0) Hodnotiť

Zatiaľ tu nie sú žiadne hodnotenia. Buďte prvý a pridajte svoje hodnotenie!

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so spracovaním Vašich údajov prevádzkovateľom týchto stránok, spoločnosťou MH&CL s.r.o., a so zverejnením Vášho hodnotenia. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby sú uvedené tu.